Xbox kardeşliği ile oyun alınır mı?

Peki bu yaptığı şey legal bir şey mi yani bir bug var onun üzerine faydalanılan bir durum mu? Yarın öbür gün anlaşılıp kapatılırsa diye soruyorum.

Legal değil, ama dediğim gibi 1.5 yıldan fazla zamandır yapıyorum ve hiçbir şey olmadı, satıcı ise bunu yıllardır yapıyor. Platform TR güvenilirdir ondan alın.

Donanım Haber hocam. 😀 Ama dikkat edin dolandırıcılar çoğalmış orada. Ben uzun süredir oradan alışveriş yapıyordum.
Referanslı ya da eski üye olmasına, alım-satım geçmişine bakılmasını öneririm bu yöntemle. Ben uzun yıllar PS ve Xbox için bu yöntemi kullandım, Xbox için Gamepass hesabım dahi forumdan kardeşlikle. Oyunlar için de hem güvenli hem maliyeti düşük, bitirdikten sonra satıyorsunuz neticede. Whatsapp-Telegramda da bir community vardı, oyun arkadaşlığı için iyi bir network olabilir. Eğer piyasada olmayan bir oyun aranıyorsa kardeşlik dışındaki bahsedilen 3. parti yöntemler denenebilir.

Referanslı ya da eski üye olmasına, alım-satım geçmişine bakılmasını öneririm bu yöntemle. Ben uzun yıllar PS ve Xbox için bu yöntemi kullandım, Xbox için Gamepass hesabım dahi forumdan kardeşlikle. Oyunlar için de hem güvenli hem maliyeti düşük, bitirdikten sonra satıyorsunuz neticede. Whatsapp-Telegramda da bir community vardı, oyun arkadaşlığı için iyi bir network olabilir. Eğer piyasada olmayan bir oyun aranıyorsa kardeşlik dışındaki bahsedilen 3. parti yöntemler denenebilir.
Hocam forumda birisi eski ve referanslı üyelerin profillerini çalıp milleti dolandırmaya başladı. Şuan eski üyelere de güven olunmuyor.

Merhaba, kendisi ile 1 yılı aşkın süredir alışveriş yapan birisi olarak tamamen güvenilir olduğunu söyleyebilirim, size hesabı veriyor, sonra ona bir kod gidiyor. Onu onayladıktan sonra hesaba giriş yapıp oyunu yüklüyorsunuz önce. Oyun yüklendikten sonra hangi yöntemi yapmam gerek diye sorun hocam. Size bir video atacaktır, videodaki her şeyi eksizsiz yaptıktan sonra kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz oyunu.

Sayenizde ben de ucuza oyun alabildim kesinlikle güvenilir birisi ve sonuna kadar sıkılmadan destek veriyor teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı