Xbox kolu için pil önerisi

Gp kullanıyorum uzun zamandır. Yenileri çıkmıştır mutlaka. Gp öneririm. Şarjlı almalısınız bence. Ben evdeki tv klima kumandalarımı bile şarjlı kullanıyorum. Bir de şarj aleti tabii

Gp kullanıyorum uzun zamandır. Yenileri çıkmıştır mutlaka. Gp öneririm. Şarjlı almalısınız bence. Ben evdeki tv klima kumandalarımı bile şarjlı kullanıyorum. Bir de şarj aleti tabii
Gp Recyko Pro öneririm. Şarjlı bir pil tabii ama aşırı kaliteli bir pil. Her yerde kullanıyorum ben inanılmaz memnunum.
Bütçe ne kadar? Şarj edilebilir pil öneririm.
Duracell genelde kaliteli oluyor.
Herkese teşekkür ediyorum çok sağolun şarjlı almak isterim ancak nasıl bir şey alacağım hakkında bilgim yok AA ve AAA arasındaki farkı bile bilmiyorum, ne almalıyım? Link var mı ya da bu durum için...

Herkese teşekkür ediyorum çok sağ olun şarjlı almak isterim ancak nasıl bir şey alacağım hakkında bilgim yok AA ve AAA arasındaki farkı bile bilmiyorum, ne almalıyım? Link var mı ya da bu durum için...

Şu ürünü alabilirsin. Şarj aleti de içinde.
Gp E211 USB Pil Şarj Cihazı 2 Adet 2100 AA Kalem Pilli Set

Herkese teşekkür ediyorum çok sağolun şarjlı almak isterim ancak nasıl bir şey alacağım hakkında bilgim yok AA ve AAA arasındaki farkı bile bilmiyorum, ne almalıyım? Link var mı ya da bu durum için...
AA kalın olan, AAA ince olandır. Xbox kontrolcüleri için AA gerekli. Tavsiyem 4 tane almanız yönünde.

GP ReCyko veya GP ReCyko Pro'ya bakabilirsiniz. Şarj aleti olarak ise Varta, Duracell ve GP'nin modellerine bakabilirsiniz, genelde pahalı olanlar 4-5 saatte, ucuz olanlar 10-15 saatte şarj ediyor.

Bu sürenin eğer 4 adet pil alacaksanız bir önemi yok çünkü zaten 4 tane pil alacağınız için 2'si bittiği zaman diğer 2'sini takacaksınız ve yeni taktıklarınız da bitene kadar diğer piller her türlü şarj olur.

Geri
Yukarı