Xbox kolu mu, PS4 kolu mu?

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Ben oyunları genel olarak gamepadden oynamayı seven birisiyim.
Sizce Xbox kolu mu almalıyım yoksa Dualshock 4 mü?
Gördüğüm kadarıyla Dualshocklar daha pahalı ve tak çalıştır olmuyor.

Ayrıca Xbox 360 koluyla Xbox One kolu aynı işlevi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanboy musunuz? Ds4 çalışmadığı oyun yok PC'de. Ayrıca yeni oyunlarda programsız tanıyor kolu ve üçgen kare orjinal semboller çıkıyor.
Dostum kendi fikrim bu, fanboyluk nereden çıktı? Eskiden PS3'üm vardı, PS4 koluyla da PS cafelerde oynadım ve hiçbirisi Xbox kolu kadar rahat hissettirmedi. Ha PS mi Xbox mı dersen tabi ki PS daha iyi ancak kolları sorunca iş değişiyor. Tasarımı, L analoğunun yeri daha rahat hissetiriyor Xbox kolunda. Ayrıca şu yeni tanıtılan Elite Controller 2 gerçekten muazzam. Tanıtım videosunu izle hak verirsin büyük ihtimalle. Kendisi 1000 TL'den pahalı maalesef:penguen:

Normal şekilde takıyorum ve kablolu olarak çalışmaya devam ediyor, bunun neresini anlamadınız acaba? Çok da enteresan bir şey değil yani. Mesajımda da düzenlenmesi gereken bir yer yok. PC için konuşuyoruz burada. Xbox üzerinde iken kablosuz kullanımdan direkt olarak kablolu kullanıma geçip geçmediği konusunda bir deneyimin yok. Xbox kullanmadım daha önce. @Lookman

Normal şekilde takıyorum ve kablolu olarak çalışmaya devam ediyor, bunun neresini anlamadınız acaba? Çok da enteresan bir şey değil yani. Mesajımda da düzenlenmesi gereken bir yer yok. PC için konuşuyoruz burada. Xbox üzerinde iken kablosuz kullanımdan direkt olarak kablolu kullanıma geçip geçmediği konusunda bir deneyimin yok. Xbox kullanmadım daha önce. @Lookman
1-Dostum Xbox One kolunu PC taktın oyuna girdin oynadın pili bitti tamam mıdır?

A-Yeni pil takılacak oyuna devam.

B-Play and charge kit takılacak oyuna devam.

Sen standart micro USB kablo takıyorum oyuna devam ediyorum diyorsun böyle bir şey olamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı