Xbox kolu vs PS5 kolu

YEKeren

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Bilgisayarım var.
Önceden Xbox 9. nesil kolu almıştım (Type-C girişli diye aldım 9. nesil aldım).
Genellikle souls-like, simülasyon, hikayeli (Elden Ring, Dark Souls, Sekiro, Forza Horizon, MFS, Star Wars, AC serisi, vb) oyunlar oynuyorum. Xbox kolu alırken PS5 kolu 6000 TL civarındaydı ve Xbox kolu aldığımda 3400TL idi ama şimdi baktığımda PS5 kolu 3500 civarlarında Xbox kolunu iade edip PS5 kolu almak mantıklı mıdır?

Açıkcası XBOX düzenine alıştıysanız devam etmenizi tavsiye ederim. Ergonomik açıdan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Açıkçası Xbox düzenine alıştıysanız devam etmenizi tavsiye ederim. Ergonomik açıdan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bende öyle düşünüyorum ama bu fiyata PS5 kolundaki teknolojilerden mahrum kaldığımı düşünüyorum. Nede olsa ikisinde fiyati aynı gibi arada 200 300 seyrediyor.

Bende öyle düşünüyorum ama bu fiyata PS5 kolundaki teknolojilerden mahrum kaldığımı düşünüyorum. Nede olsa ikisinde fiyati aynı gibi arada 200 300 seyrediyor.
Eğer bu özellikler sizin oyun deneyiminizi iyileştirecekse tabi geçiş yapabilirsiniz. Ama şahsi tercihim; XBOX ergonomisinden vazgeçmem. :)

Geri
Yukarı