Xbox kolunu satmadan önce neler kontrol edilmeli?

Daha fazla  
Arkadaşlar, Xbox kolumu satacağım. Alıcıyı mağdur etmemek adına Xbox kolumu kontrol ederek satmak istiyorum, neleri kontrol etmeliyim ve aynı tuşlardaki ses ve his farklılıkları normal mi? Ayrıca sanki çok çok minik bir tel sesi geliyor arada bir, söylenmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Switch sağlamlığına bakın ekstradan piller koyun temizleyin ve herhangi ufak sorunu dahi olsa söylemeyi unutmayın eğer gerçekten herhangi bir problemi yoksa gelen seslerin satış strateji açısından herhangi bir problem yapmadığını söyleyin ve buna göre çok ufak bir indirim yapın.

Switch sağlamlığına bakın ekstradan piller koyun temizleyin ve herhangi ufak sorunu dahi olsa söylemeyi unutmayın eğer gerçekten herhangi bir problemi yoksa gelen seslerin satış strateji açısından herhangi bir problem yapmadığını söyleyin ve buna göre çok ufak bir indirim yapın.

Hocam şu Xbox tuşu var ya tam ortaya basmadığım zaman algılamadığı oluyor o normal herhalde tam ortaya basmadığım için harici tuşlarda basmamazlık kırık dökük yok sorunsuz çalışıyor sadece benim takıntılarım olduğu için tuşlardaki ses ve his farkını fark ettim ve lt RT tuşlarına 1 gün basmayınca ve 1 günden sonra basınca çok minik bir cızırtı sesi geliyor ama ilk basışta sonra gelmiyor o söylenecek bir şey mi? Kutusu faturası garantisi var ve yanında 2 adet pil gönderecegim çok az kullanılan.

??

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı