Xbox konsolda Online oynamak için Xbox Live Gold gerekli mi?

FearlessCanary

Femtopat
Daha fazla  
Xbox konsolum için EA Play alacağım Game Pass'i iptal ederek FIFA oynayacağım. Bunu Gold Live olmadan Online oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox konsolum için EA Play alacağım Game Pass'i iptal ederek FIFA oynayacağım. Bunu Gold Live olmadan Online oynayabilir miyim?

Hocam Game Pass alınca EA Play zaten bedavaya geliyor. Ultimate alırsanız hem Gold Live hem Game Pass hem EA Play oluyor eğer bütçeniz yetiyorsa Ultimate alın. Sorunuza gelecek olursak eskiden ücretsiz oyunlarda Online oynamak için Live gerekiyormuş. Ama artık gerekmiyor o yüzden Game Pass alıp keyfinize bakabilirsiniz :D.

Hocam Game Pass alınca EA Play zaten bedavaya geliyor. Ultimate alırsanız hem Gold Live hem Game Pass hem EA Play oluyor eğer bütçeniz yetiyorsa Ultimate alın. Sorunuza gelecek olursak eskiden ücretsiz oyunlarda Online oynamak için Live gerekiyormuş. Ama artık gerekmiyor o yüzden Game Pass alıp keyfinize bakabilirsiniz :D.

Game Pass'i sadece FIFA 21 oynamak için almıştım o yüzden EA Play almak istiyorum sorum ise sadece EA Play alsam FIFA 21'i Online oynayabilir miyim cevap yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam burada sorunuza gelecek olursak gerekmiyor demiştim :).

Online oynamak gerekir. Ücretsiz oyunlanlarda artık gerekmiyor. Diğer oyunlarda istiyorlar. Hesabınızı yapın. Ultimate almak daha hesaplı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı