Xbox kontrolcü önerisi

Daha yeni, hatta yine burada xbox mı dualsense mi diye başlık açıp 1 hafta boyunca düşünmüştüm ikisini de savunan bir sürü kişi vardı sonunda xbox aldım 1 aydır kullanıyorum sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim.
USB-C kablosu sadece kablolu kullanmak için mi işe yarıyor (Yani şarj etmeye vs. yaramıyor mu) PC'den çok uzakta oynamayacağım için genelde kablolu oynamayı düşünüyorum, kablolu ve kablosuz kullanımın kendi aralarındaki dezavantajları neler?

USB-C kablosu sadece kablolu kullanmak için mi işe yarıyor (Yani şarj etmeye vs. yaramıyor mu) PC'den çok uzakta oynamayacağım için genelde kablolu oynamayı düşünüyorum, kablolu ve kablosuz kullanımın kendi aralarındaki dezavantajları neler?
Xbox kolu pilli çalışıyor. Eğer Şarj edilebilir pil alırsanız veya normal pil olur kablosuz kullanırsınız. Xbox'ın kendi şarj edilebilir pil'i mevcut kol için ama onu almak zorunda değilsiniz. Herhangi Xbox uyumlu şarj edilebilir pil de işinize yarar.

Kablolu olması kablolu yani gecikmesiz. Kablosuz daha rahat ama pil yiyor veya şarj edilebilir pil alıp kullanada biliyorsunuz. Xbox'ın kendi pili 24 saat civarı gidiyor 1 saat kablolu kullanımda ise şarj oluyor diye biliyorum.

Pil bile takmıyorum kolun içine kablosuz hiç kullanmadım ve odanın dağınık durması dışında hiçbir sorun yok 3 metrelik kablo gönderiyorlar o yüzden yokmuş gibi oluyor, eğer uzaktan oynayacaksan şarj etmeye de yarıyor kablo.

Yeni konular

Geri
Yukarı