Xbox kontrolcüsü için şarjlı pil önerisi

onurryazgann

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Xbox kontrolcüme şarjlı pil almak istiyorum fakat şarjlı pillerle ilgili bilgim kısıtlı. Günlük oyun sürem 2 saat civarı olarak değişebiliyor çok oyun oynamıyorum ama pillere de sürekli para vermek de biraz beni enayi gibi hissettiriyor açıkçası.

İnternette bazı piller 600-800 mAh kapasitesinde iken bazıları 2000 bandında olup az olanlardan daha ucuz oluyor. Bu da bende kafa karışıklığı yaratıyor.

Öncelikle ilk aklıma gelen marka Duracell oldu takdir edersiniz ki fakat şarj istasyonu ile birlikte 500₺+ üstü fiyatlara patlıyordu bu da benim bütçeme çok uzak bir sayı.

Daha sonra GP diye bir marka keşfettim, daha önce hiç duymadığım bir marka kendisi ayrıca fiyatları da uygun. Bu da beğendiğim bir ürünleri bu markanın:

Bunlar dışında önerileriniz de olursa memnuniyetle kabul ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Xbox kontrolcüme şarjlı pil almak istiyorum fakat şarjlı pillerle ilgili bilgim kısıtlı. Günlük oyun sürem 2 saat civarı olarak değişebiliyor çok oyun oynamıyorum ama pillere de sürekli para vermek de biraz beni enayi gibi hissettiriyor açıkçası.

İnternette bazı piller 600-800 mAh kapasitesinde iken bazıları 2000 bandında olup az olanlardan daha ucuz oluyor. Bu da bende kafa karışıklığı yaratıyor.

Öncelikle ilk aklıma gelen marka Duracell oldu takdir edersiniz ki fakat şarj istasyonu ile birlikte 500₺+ üstü fiyatlara patlıyordu bu da benim bütçeme çok uzak bir sayı.

Daha sonra GP diye bir marka keşfettim, daha önce hiç duymadığım bir marka kendisi ayrıca fiyatları da uygun. Bu da beğendiğim bir ürünleri bu markanın:

Bunlar dışında önerileriniz de olursa memnuniyetle kabul ederim.

Duracell şarj edilebilen pilleri var istersen onlara da bir bakabilirsin.

Yukarıdaki linkteki Duracell pilden aldım. 2500MAH kapasiteli olandan alabilirsin. Bu kapasitenin daha düşük olanını alma pilin şarjı daha az dayanıyor.
Şarj aleti olarak da Duracell'in şarj aletini kullanıyorum. Yaklaşık 7-8 sene önce askerdeyken almıştım. Hala kullanıyorum.

1691255146443.png

Bende bundan almıştım hocam 4 ay önce, kol titresimleri açık bir şekilde 18-20 saat oynayiyor. Bu pilin bir de Pro+ ürünü var araştırmıştım eski nesil ürünümüş o. Siz bir de 4+2 pilli 2600 mAh olan var onu da bir araştırın derim.

Geri
Yukarı