Çözüldü Xbox kullanıcı adı değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Contento

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhabalar, az önce kullanıcı adımı Contento yaptım fakat discord'a bağladığımda Contento6100 olarak çıkıyor bunu tekrar düzenlemek istediğimde ücret istiyor, ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    449,4 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 66
Çözüm
Xbox üzerinde nick değiştirmek sadece 1 kerelik ücretsiz sonrasında paralı diye biliyorum.
Evet 1 kere değiştirdim normalde EnsarKurt'du şimdi sanal'da adım Contento bende Contento yaptım 1 kere sonra otomatik olarak etiket isim yanına entegre edildi anlamadım bende.
Discord'da Xbox hesabının oturumunu kapatıp tekrar giriş yapmayı denedin mi?
Evet denedim, tekrar deneyeceğim ama bir şey değişmeyecek sanırsam, bu xboxu detaylandırmaları lazım, ve ben bu hesabı silmeye çalıştığımda kullanıcı adı gider mi?
Bunu deneyin. Gene olmazsa biraz bekleyin. Bekleyince düzelir diye düşünüyorum.
Denedim düzelmedi. :(
Arkadaşlar sorun çözülmüştür, eğer kullanıcı adı değiştirdiğinizde kullanıcı adınızın yanına otomatik etiket'de entegre ediliyorsa, o kullanıcı adını başkası kullandığı için entegre ediliyordur. #KonuKilit
Bu sorun ile çok uğraşmıştım çözemedim. Forza Horizon 4 aldıktan sonra kullanıcı adımın yanına Xbox kullanıcı etiketi otomatik entegre edildi. Hem oyun hem Xbox yardım merkeziyle görüştüm ama yardımcı olmadılar. Kullanıcı adını etiketsiz olarak değiştirmeme rağmen bu zaten sizin kullanıcı adınız uyarısı veriyor.

Xbox üzerinde nick değiştirmek sadece 1 kerelik ücretsiz sonrasında paralı diye biliyorum.
Evet 1 kere değiştirdim normalde EnsarKurt'du şimdi sanal'da adım Contento bende Contento yaptım 1 kere sonra otomatik olarak etiket isim yanına entegre edildi anlamadım bende.
Discord'da Xbox hesabının oturumunu kapatıp tekrar giriş yapmayı denedin mi?
Evet denedim, tekrar deneyeceğim ama bir şey değişmeyecek sanırsam, bu xboxu detaylandırmaları lazım, ve ben bu hesabı silmeye çalıştığımda kullanıcı adı gider mi?
Bunu deneyin. Gene olmazsa biraz bekleyin. Bekleyince düzelir diye düşünüyorum.
Denedim düzelmedi. :(
Arkadaşlar sorun çözülmüştür, eğer kullanıcı adı değiştirdiğinizde kullanıcı adınızın yanına otomatik etiket'de entegre ediliyorsa, o kullanıcı adını başkası kullandığı için entegre ediliyordur. #KonuKilit

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı