Xbox kullanırken aldığım oyunları PC'de oynayabilir miyim?

Gart

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben yaklaşık 2 yıldır Xbox kullanıyorum. Bu süre zarfında Microsoft Store üzerinden satın aldığım oyunlar oldu. Yakın zamanda bir bilgisayar sahibi olmayı düşünüyorum. Xbox üzerinden aldığım oyunları bilgisayar üzerinden oynayabilir miyim?

Gerekli mi bilmiyorum ama bilgisayar üzerinden oynamak istediğim oyunlar:

GTA V
Red Dead Redemption 2

Merhaba, ben yaklaşık 2 yıldır Xbox kullanıyorum. Bu süre zarfında Microsoft Store üzerinden satın aldığım oyunlar oldu. Yakın zamanda bir bilgisayar sahibi olmayı düşünüyorum. Xbox üzerinden aldığım oyunları bilgisayar üzerinden oynayabilir miyim?

GTA V
Red Dead Redemption 2

Dijital olduğu sürece aldıklarını oynayabilirsin.

GTA V
Red Dead Redemption 2
hem pc hem de series x kullanıcısı olarak söylüyorum oynayamazsınız. Benim kütüphanemde birçok oyun var fakat sadece Minecraft ve Subanautica'yı hem pc de hem Xbox da oynayabiliyorum Rdr,Witcher, GTA Forza falan oynanmıyor malesef satın alsanız bile PC ve konsol sürümleri farklı tek bunu Subanautica'nin ve Minecraft'in desteklediğini gördüm.Bir de birkaç tane boş oyunun.

hem pc hem de series x kullanıcısı olarak söylüyorum oynayamazsınız. Benim kütüphanemde birçok oyun var fakat sadece Minecraft ve Subanautica'yı hem pc de hem Xbox da oynayabiliyorum Rdr,Witcher, GTA Forza falan oynanmıyor malesef satın alsanız bile PC ve konsol sürümleri farklı tek bunu Subanautica'nin ve Minecraft'in desteklediğini gördüm.Bir de birkaç tane boş oyunun.
ben oynayabiliyorum ama?

Xbox uygulamasını indirip giriş yap orada oyunların gözükür.
Giriş yapmama rağmen oyunlar kitaplığımda gözükmüyor.benim bilmediğim başka bir xbox uygulaması mı var yoksa başka bir sorun mu var?

Dosya Ekleri

• kütüphanem.PNG
    kütüphanem.PNG
    377 KB · Görüntüleme: 19
ben oynayabiliyorum ama?
Arkadaşım yalan bilgiler söylemeyin yanlış yönlendirme yapmayın.

Giriş yapmama rağmen oyunlar kitaplığımda gözükmüyor.benim bilmediğim başka bir xbox uygulaması mı var yoksa başka bir sorun mu v

Giriş yapmama rağmen oyunlar kitaplığımda gözükmüyor.benim bilmediğim başka bir xbox uygulaması mı var yoksa başka bir sorun mu var?
Benim dediğim öyle bir özellik yok 5-6 senedir Xbox kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı