Xbox lisanssız aksesuarları konsolundan yasaklıyor

Çakma kolların ölü bölgesi insanı delirtiyor hocam. Bende eskiden DOBE marka çakma bir kol vardı ve kalitesizliği ayrı ölü bölgesi ayrı insanı sinir ediyordu.
Mortal Kombat oynarken ölü bölge genelde rahatsız etmezde shotter oynayanlar için gerçekten işkence.

Kulaklıklara yapacaklarını sanmiyorum Xbox'un marifeti gibi bir şey oldu o her kulaklığın takılabilmesi.
Bluetooth ve USB girişli kulaklıklar için zaten lisans zorunluluğu vardı, gamepadde bulunan jaka taktığımız kulaklıklara sınırlama getirilmezse güzel olur.

Teşekkürler hocam, haber verdiğiniz iyi oldu. 800'e sağlam bir çakma kol bulmuştum alacaktım. Peki aksesuarlara tam olarak neler dahil? Örneğin; hard disk için geçerli mi, gamepad jak girişine taktığımız kulaklıklar bundan muaf mı?
Şuan benim de çok bilgim yok hocam fakat benim düşüncem HDD, SDD olaylarına şimdilik karışmayacaklardır. Öncelikleri kontrolcüleri lisanslı hale getirebilmek. Fakat kendi lisanslı HDD ve SSD modelleri olduğu için zamanla bu kategoriye de el atarlarsa şaşırmam. Umarım öyle birşey olmaz.

Geri
Yukarı