Xbox Live aile denetimi kaldırmak

İşletim sistemi
Windows 10

Volter

Hectopat
Yer
Antalya/Serik
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Forza Horizon 4'de ebeveyn denetimini nasıl kaldırabilirim?

Dosya Ekleri

• 1605980404394.png
    1605980404394.png
    515,2 KB · Görüntüleme: 89
Bunu kaldırabilmek için kullandığınız Microsoft hesabınızın 18 yaşından büyük olması ve ve ebeveyn denetimi ayarlarının kaldırılması gerekiyor. Eğer hesabınızda 18 yaşından küçük görünüyorsanız bu ayarların ebeveyn tarafından kaldırılması gerekiyor. Ben de Forza Horizon 3'te aynı sorunla karşılaşmıştım ve hatayı önce hesabımın yaşını büyülterek çözdüm. Sonra ebeveyn denetimlerini kaldırması kolay. Ebeveny denetimlerini kaldırmak için Bu sayfaya gidin. Eğer bağlantı çalışmazsa PC niz üzerindeki Xbox konsolu yardımcısı uygulamasına giriş yapın ve "Ayarlar" bölümünden "Gizlilik" başlığı altında Xbox.com yazan yazıya tıklayın eğer giriş yapılmışsa aynı sayfaya yönlendirileceksiniz. İyi oyunlar

Son düzenleme:
Bunu kaldırabilmek için kullandığınız Microsoft hesabınızın 18 yaşından büyük olması ve ve ebeveyn denetimi ayarlarının kaldırılması gerekiyor. Eğer hesabınızda 18 yaşından küçük görünüyorsanız bu ayarların ebeveyn tarafından kaldırılması gerekiyor. Ben de Forza Horizon 3'te aynı sorunla karşılaşmıştım ve hatayı önce hesabımın yaşını büyülterek çözdüm. Sonra ebeveyn denetimlerini kaldırması kolay. Ebeveny denetimlerini kaldırmak için Bu sayfaya gidin. Eğer bağlantı çalışmazsa PC niz üzerindeki Xbox konsolu yardımcısı uygulamasına giriş yapın ve "Ayarlar" bölümünden "Gizlilik" başlığı altında Xbox.com yazan yazıya tıklayın eğer giriş yapılmışsa aynı sayfaya yönlendirileceksiniz. İyi oyunlar
verdiğiniz sayfaya giriş yaptıkdan sonra ne yapacağım

verdiğiniz sayfaya giriş yaptıkdan sonra ne yapacağım
Öncelikle hesabın yaşının 18 yaş üstü olduğuna emin olun. Verdiğim sayfaya gidin ve bütün ayarları izin verecek bir şekilde ayarlayın. Genelde hepsi "Engelle" konumunda oluyor istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu resimde benim kendi yaptığım ayarlar görülmekte. Aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Önemli bir başka konu ise diğer ayar sekmelerini kontrol etmeyi unutmamak.
1607691527354.png

Diğer sekmeler:
1607691718134.png

Öncelikle hesabın yaşının 18 yaş üstü olduğuna emin olun. Verdiğim sayfaya gidin ve bütün ayarları izin verecek bir şekilde ayarlayın. Genelde hepsi "Engelle" konumunda oluyor istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu resimde benim kendi yaptığım ayarlar görülmekte. Aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Önemli bir başka konu ise diğer ayar sekmelerini kontrol etmeyi unutmamak.Eki Görüntüle 775393

Diğer sekmeler:
Eki Görüntüle 775395
fotoğraftaki yeri nasıl açtınız acaba
hesabımın 18 yaş üstü olup olmadığını nasıl görebilirim

fotoğraftaki yeri nasıl açtınız acaba
hesabımın 18 yaş üstü olup olmadığını nasıl görebilirim
normal bir şekilde microsoft hesabınıza giriş yapın. Bilgileriniz sekmesi altından doğum tarihinizi değiştirebiliyorsunuz.

fotoğraftaki yerin linkini yukarıda paylaştım. Eğer çalışmazsa şu şekilde yapacaksınız:
1) Yine bilgilerinizin olduğu sayfayı açın
2) Sayfada biraz aşağıda "Xbox profilinize gidin" yazıyor ona tıklayın.
3) Xbox profilinizde "Gizlilik ayarları" yazan yeri açın
Bu 3 işlem sonucunda fotoğraftaki alana ulaşmanız gerekiyor

Normal bir şekilde Microsoft hesabınıza giriş yapın. Bilgileriniz sekmesi altından doğum tarihinizi değiştirebiliyorsunuz.

Fotoğraftaki yerin linkini yukarıda paylaştım. Eğer çalışmazsa şu şekilde yapacaksınız:
1) Yine bilgilerinizin olduğu sayfayı açın
2) Sayfada biraz aşağıda "Xbox profilinize gidin" yazıyor ona tıklayın.
3) Xbox profilinizde "Gizlilik ayarları" yazan yeri açın
Bu 3 işlem sonucunda fotoğraftaki alana ulaşmanız gerekiyor

Tamamdır açtım ama zaten hepsi sizinkiyle aynı
Bütün her şeyi izin ver yaptım ama hiçbir şey değişmedi

Son düzenleme:
diğer sekmeleri de unutmayın. Büyük ihtimalle oyunda sıkıntı çekmezsiniz artık
1607696884193.png

herşeyi izin ver yapıp gönder e basınca böyle bir hata veriyoz sadece gizlilikte diğer sekmelerde vermedi
şimdi tekrar oyuna girip bakıyorum
oyun açılırken bulutla verilerinizi eşitleyemiyoruz diye bir mesaj çıktı şimdi yeniden deneye basıncada aynı hatayı diyor 2 tane seçenek var çevrimdışında başlat ve yeniden dene yeniden deneyincede bulutla verilerinizi eşitleyemiyoruz yazısı gene geliyor
diğer sekmeleri de unutmayın. Büyük ihtimalle oyunda sıkıntı çekmezsiniz artık
düzelmedi hala aynı hatayı alıyorum

Dosya Ekleri

• 1607696782456.png
    1607696782456.png
    53,5 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı