Çözüldü "Xbox Live ebeveyn kontrolü gereğince engellenmiştir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustea

Decapat
Daha fazla  
Forza Horizon 4'te bazı yerlere girerken "Xbox Live ebeveyn kontrolü gereğince engellenmiştir" gibi bir yazı çıkıyor ve giremiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Oyuna bağlandığınız Microsoft hesabı 18 yaşından büyük mü? Değil ise öncelikle 18 üstüne çekin kullandığınız hesabın yaşını.
Ondan sonra alıntıladığım mesajdaki adımları uygulayın.
Microsoft'un saçma güvenlik sistemi. Düzeltsem bile tekrar eski haline çekiyor gizlilik ayarlarını. Çözüm olarak yapmanız gereken, Xbox.com adresine girip Xbox gizlilik ayarlarınızda ''Diğerlerinin Xbox Live profillerini gör'' ve ''Topluluk eserlerini görebilir ve karşıya yükleyebilirsiniz'' seçeneklerini ''Herkes'' olarak işaretlemek.
Oyuna bağlandığınız Microsoft hesabı 18 yaşından büyük mü? Değil ise öncelikle 18 üstüne çekin kullandığınız hesabın yaşını.
Microsoft'un saçma güvenlik sistemi. Düzeltsem bile tekrar eski haline çekiyor gizlilik ayarlarını. Çözüm olarak yapmanız gereken, Xbox.com adresine girip Xbox gizlilik ayarlarınızda ''Diğerlerinin Xbox Live profillerini gör'' ve ''Topluluk eserlerini görebilir ve karşıya yükleyebilirsiniz'' seçeneklerini ''Herkes'' olarak işaretlemek.

Çözüm
Yaşım 18 den büyük değildi yaptım. Alıntıdaki mesajdaki ''Topluluk eserlerini görebilir ve karşıya yükleyebilirsiniz'' seçeneği herkesdeydi bi kaç tanesi değildi onlarıda herkes/izin ver yaptım şimdi oyuna girip tekrar deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı