Çözüldü Xbox Live sunucu bağlantısı engellendi sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Xbox oturumu açmaya çalışınca Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası veriyor. Her şeyi denedim fakat bir çözüm bulamadım.

Dosya Ekleri

• 2020.01.06-18.47.png
    2020.01.06-18.47.png
    577,6 KB · Görüntüleme: 709
Çözüm
Sorunu çözdüm. Microsoft yardım ve destek yetkilelerine ulaşıp, PC'ye bağlandılar. Poweshellden mağazayı tamamen yenilediler.
Arkadaşlar, sunucu bağlantısı engellendi hatası alıyorum. Düzeltiyorum ama tekrar engelleniyor. Herhangi bir virüs programı kullanmıyorum, sadece Defender var. Neyin engellediğini nasıl bulabilirim? Ayrıca oturum da açamıyorum. Sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor. Bazen de geçersiz işaretçi diyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Şu an baktığım zaman açık olarak görünüyor oturum açmaya çalışınca engelleniyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izleyerek çözümü uygulayın.

Bende de aynı sorun var.Sunucu engellendi diyor alttaki düzelt butonuna tıklıyor ve sorunu hallediyorum fakat bu 1 saat sürmüyor oyundayken tekrar engelleniyor.yardımcı olabilecek yokmu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı