Xbox Live ve Gamepass kardeşliği

Kaan_397

Hectopat
Kuzenimle Xbox alacağız fakat Xbox Gamepass ve Live kardeşliği yapmak istiyoruz. Bunlar yapılabilir mi yapılırsa nasıl, bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende arkadaşımla biz şöyle yapıyoruz.

Gerekenler:
Senin Xbox hesabın.
Paylaşacğın kişinin Xbox hesabı.

1. adım https://account.microsoft.com/family/ e gir (Xbox hesabını gireceksin)

2. adım sol üsteki artıya bas.

3. adım üye işaretli olacak onu düzenleyici yap (o da alırsa sende kullanırsın)

4.adım alttaki alana onun Xbox hesabına bağlantılı eposta adresini yaz bir istek gidecek.

5 Adım arkadaşın isteği onayladığında aile olursunuz.

6 Adım son olarak ikinizde aynı konsolda açın artık her şeyi paylaşırsın.

Hocam live üyeliği varsa ben de gamepass ve EA access var kardeşlik yapabilir miyiz sizle?Live Gold'a ihtiyacım var da.

Yanlış yüntem!.. bu şekilde aynı anda iki kişi oyun oynayamaz. Sadece bir kişi oynayabilir. Eğer kardeşlikten bahsediyorsanız her iki kullanıcı tıpkı playstation'da olduğu gibi birbirlerinin hesaplarını ana hesap yapmak zorundalar. Bu şekilde de en fazla 5 hesap bir makinada ana hesap yapılabilir.

Not: ana hesap tabiri xbox platformunda "ev xbox'ım olarak geçmektedir.

Ayarlar - genel - kişiselleştirme - giriş xbox'ım - bunu giriş xbox'ım yap seçeneği ile yapabilirsiniz.

Tabi bunu yaparken de kardeş olarak seçtiğiniz kişinin xbox hesabı ile giriş yaptıktan sonra yapacaksınız.

Son düzenleme:

Kardeşim, yardımcı olursan sevinirim. P1 P2 mevzusunu yaptık sıkıntı yok, fakat birbirimize karşı fifa oynayamıyoruz, bunu statik ip satın alarak çözenler var fakat statik ip şuan 30tl, yani bunun başka bir çözümü yok mu?

Hortlatmış olacağım ama ps'den geçeceğim, aynı playstationdaki şekilde oyunları aynı anda online olarak oynayabiliyoruz değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…