Xbox One 200TL'ye GTA 5 alınır mı?

MSGADZE

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben Xbox One sahibiyim ve geçen kuzenim bana 200 TL verdi. Bende Game Pass var ama orada GTA yok. Bu yüzden bu parayla GTA alayım mı? Değer mi? Ya da başka oyun önerebilir misiniz?

Daha önce hiç oynamadıysan gayet iyi zaman geçirebileceğin bir oyun, ama game pass oyunları seni tatmin ediyor ise hiç gerek yok, ilerde eline geçecek vasat üstü herhangi bir PC ile oynarsın.

Arkadaşlar selam. Ben Xbox One sahibiyim ve geçen kuzenim bana 200 TL verdi. Bende Game Pass var ama orada GTA yok. Bu yüzden bu parayla GTA alayım mı? Değer mi? Ya da başka oyun önerebilir misiniz?

Zevkinize göre değişir. Benim sevdiğim bir seridir. Bana göre değer.

Bende Game Pass'te GTA 5 var sende de olması lazım almanı önermem 30FPS oynamaya değmez diye düşünüyorum.

Bende Game Pass'te GTA 5 var sende de olması lazım almanı önermem 30FPS oynamaya değmez diye düşünüyorum.

Sadece GTA SA defenitive Edition var.
Daha önce hiç oynamadıysan gayet iyi zaman geçirebileceğin bir oyun, ama Game Pass oyunları seni tatmin ediyor ise hiç gerek yok, ileride eline geçecek vasat üstü herhangi bir PC ile oynarsın.

Hocam büyük ihtimalle elime uzun bir süre PC geçmeyecek zaten o yüzden konsolu aldım

Son düzenleme:
Hocam büyük ihtimalle elime uzun bir süre PC geçmeyecek zaten o yüzden konsolu aldım

Demek istediğim, oyun 2013'te çıktı. Yarın veya 3 sene sonra oynadın, çok fark etmez. Elindeki oyunlardan zevk alıyorsan durduk yere 200 liralık olmana gerek olmadığını söyledim. Yoksa 200TL verilmeyecek bir oyun değil. İndirim gelirse o zaman almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı