Xbox One alınır mı?

89666

Kilopat
Series S alacaktım ama bütçem düşük olduğu için vazgeçtim. Xbox One nasıldır? Nereden alınır?
Kasma hissi verir mi?

Hocam series s olmazsa one x almaya çalışın, oda olmazsa one s. One almayın. Kasma hissi tabi verir one s'de azda olsa verir.

Bütçen 2 gibiyse alınabilir hayır alınmaz diyenler neye göre alınmaz diyor merak ediyorum "ya dostum ya bütçenin 2K olması önemli değil One alınmaz ya" mı demek istiyorlar 3K ya One S bulunuyor alabirsen One S alda bunun sonu yok 4K ya da One X var :D şahsi tavsiyem bekleyebilirsen para bulabilirsen borç falan One X al zira One X şu an bile hatrı sayılır güce sahip bir cihaz FPS düşmeleri olmaz CP2077 falan oynarsın One S de CP2077 oynanmaz denedim :D çok kötü.

One alınmaz ama One S alınır.

Bütçen 2 gibiyse alınabilir hayır alınmaz diyenler neye göre alınmaz diyor merak ediyorum "ya dostum ya bütçenin 2K olması önemli değil One alınmaz ya" mı demek istiyorlar 3K ya One S bulunuyor alabirsen One S alda bunun sonu yok 4K ya da One X var :D şahsi tavsiyem bekleyebilirsen para bulabilirsen borç falan One X al zira One X şu an bile hatrı sayılır güce sahip bir cihaz FPS düşmeleri olmaz CP2077 falan oynarsın One S de CP2077 oynanmaz denedim :D çok kötü.
hocam sizde belirtmişsiniz one s de oyun oynanmaz bende var ondan diyorum daha gta 5 i akıcı oynatmıyor CP2077 den bahsetmişsiniz

Hocam sizde belirtmişsiniz One S de oyun oynanmaz bende var ondan diyorum daha GTA 5'i akıcı oynatmıyor CP2077'den bahsetmişsiniz.

2K ya fat alınabilir fakat 3K ya zorlanıp One S alınması gereken bir durum yok zorlancaksa 4K ya One X zorlanması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı