Xbox One alınmalı mı?

41326

Kilopat
Ben uzun süredir bir konsol almak istiyorum. Büyük ihtimalle önümüzdeki senelerde PS5 çıkacak.
PS4 almak istiyorum ama PS5 çıktığında onu alacağım için boşuna 1400-1500 TL vermeyeyim. Bu yüzden 800-900 TL ile XBOX ONE almalı mıyım? Satmak dert değil saten büyük ihtimalle satmam çünkü tam bir koleksiyoncuyum. (Evde PS2, eski bilgisayarım, eski kutulu oyunlarım dahil bir çok şey duruyor.) Uzun süredir konsol kullanmıyorum ve artık bilgisayardan bir hayli sıkıldım.

Önerilerinizi bekliyorum dostlar.

Çok teşekkür ederim dostlar.Peki oyunlarını piyasada ucuza falan bulmamda sıkıntı olmaz değil mi ?
Birde oyunları online oynamak için ps plus gibi bir şey gerekiyor mu ?

Çok teşekkür ederim dostlar.Peki oyunlarını piyasada ucuza falan bulmamda sıkıntı olmaz değil mi ?
Birde oyunları online oynamak için ps plus gibi bir şey gerekiyor mu ?
Online oynamak için PS Plus gibi para ödemeniz gerekiyor. Oyunları ucuz oynamak içinse yıllık Game Pass öneririm. Kutulu olarak alacağınız yeni bir oyun fiyatına bir yıl boyunca geriye uyumluluğu olan çok sayıda eski XBOX oyununu oynayabiliyorsunuz, ayrıca XBOX'a yeni çıkan Forza Horizon 4, Sea of Thieves gibi çok sayıda oyunu da oynayabiliyorsunuz.
Bu adresten daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Online oynamak için PS Plus gibi para ödemeniz gerekiyor. Oyunları ucuz oynamak içinse yıllık Game Pass öneririm. Kutulu olarak alacağınız yeni bir oyun fiyatına bir yıl boyunca geriye uyumluluğu olan çok sayıda eski XBOX oyununu oynayabiliyorsunuz, ayrıca XBOX'a yeni çıkan Forza Horizon 4, Sea of Thieves gibi çok sayıda oyunu da oynayabiliyorsunuz.
Bu adresten daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Xbox Game Pass'i tamamen unutmuşum bunu almalıyım xbox aldıktan sonra.İnceledim GamePass'i ve çok iyimiş forza horizon 4 bile var.

800-900 TL Xbox One için fazla bence. Pazarlık yaparak Xbox One S/PS4 bulabilirsin. Ben Letgo'da 600-650 TL'ye Xbox One görüyorum nadiren.

Aslında 900 TL ile PS4 bulabilsem onu alırım kesinlikle de ama bulamadım.Birde ucuza xbox nasıl bulabilirim ?

Alabilirsiniz, ucuza ikinci el oyunlar da bulabilirsiniz. Çevrimiçi oynamak için ise Xbox Live gerekli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı