Xbox One cihaz Intel Core 2 - HD 5450 sistem ile takas edilir mi?

Bu işi biliyosunuz o monitör klavye filan dahil olsa kaç tl eder o pc. BU arada adama yazdım diyorki devir değişti.Herşey daha pahalı oldu diyo.
Dediğim gibi 1000 lira falan eder her şeyi dahil. Taş çatlasın 1200 çıkar o sisteme o da hoparlör, klavye vs. hatrına yani. O bahsettiklerinden 2şer tane verse bile takas kafa kafaya olmaz. Kesinlikle önermem takas etmeni.

Dediğim gibi 1000 lira falan eder her şeyi dahil. Taş çatlasın 1200 çıkar o sisteme o da hoparlör, klavye vs. hatrına yani. O bahsettiklerinden 2şer tane verse bile takas kafa kafaya olmaz. Kesinlikle önermem takas etmeni.
Xbox one 2.5 4 arası letgoda falan xbox one çok daha pahalımı o pc den 2 tane olsa bile okadar etmezmi.

Arkadaşlar adam bana

HD 5450.
Dualcore2.
4 GB RAM.
200GB HDD.
Eski Casper monitör.
Kawai 5+1 hoparlör.
DDR2.
Mouse- Piranha klavye.

Sistem ile takas teklif etti, verelim mi? Hangisi daha pahalı?
Hocam kazığın kralını yersin asla yapma seni tongaya getirmeye çalışıyor.

2 tane derken xbox one onun fiyatının 2 katımı diye sormuştum bu arada adam gta 5 kasmıyor diyo.
Xbox One o bilgisayarın 2 katından daha değerlidir muhtemelen evet. GTA 5 2013'te çıkmış 9 yıllık bir oyun. Özellikle eski bilgisayarlara da çok iyi optimize edilmiş. Tek oyunculu modda 30FPS kadar verebilir, muhtemeldir. Ancak benzer grafik kalitesindeki oyunları muhtemelen açamaz bile. Takasın neresinden bakarsanız bakın sizin için zarar dolu.

Xbox One o bilgisayarın 2 katından daha değerlidir muhtemelen evet. GTA 5 2013'te çıkmış 9 yıllık bir oyun. Özellikle eski bilgisayarlara da çok iyi optimize edilmiş. Tek oyunculu modda 30FPS kadar verebilir, muhtemeldir. Ancak benzer grafik kalitesindeki oyunları muhtemelen açamaz bile. Takasın neresinden bakarsanız bakın sizin için zarar dolu.
Sizin sayenizde gözüm açıldı la ben rdr2 akıcı oynuyorum o rdr2 zor oynatır.

Gerçekten mi şerefsize bak .
Hocam oynatmaz maalesef. RDR2 yüksek sistem gereksinimi isteyen bir oyun. RDR2'nin R'sini bile göremezsiniz büyük ihtimalle. Hiç değmez. Konsolunuzla rahat rahat oynayın.

Geri
Yukarı