XBox One Controller Fiyat ve Bluetooth USB Seçimi

Sizce hangi ikiliyi seçmeliyim?

• Oy verenlerin toplamı
    10

akrgz1

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, kısa süre önce DS4 ve kendi USB'sini almıştım fakat çoğu oyunda desteklenmediği için memnun kalmadım ve bluetooth USB'yi iade ettim (DS4 hala duruyor). Şimdi ise XBox One kolu almayı düşünüyorum. İki farklı şekilde alabiliyorum fakat hangisi daha doğru olur emin olamadığım için bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.

Birincisi, XBox One kolu (beyaz) ve Ugreen bluetooth 4.0 USB. (Toplam 350 TL) Bu ikisini aldığım zaman koldan tam verim alabilir miyim? Yani ekstra bir gecikme, jak girişini bilgisayara tanıtamama, ara sıra olan kopmalar gibi sorunlar yaşar mıyım?

İkincisi ise XBox One kolu (siyah) ve yanında XBox'un kendi bluetooth alıcısı, tek ürün halinde sanırsam. (335 TL) Bu ikili ile ilgilide aklımda ufak bir soru işareti var oda normal bir USB alıcısı gibi farklı cihazları da bağlayabilir miyim? DS4 başta olmak üzere hoparlör vs...

Merhaba, kısa süre önce DS4 ve kendi USB'sini almıştım fakat çoğu oyunda desteklenmediği için memnun kalmadım ve bluetooth USB'yi iade ettim (DS4 hala duruyor). Şimdi ise XBox One kolu almayı düşünüyorum. İki farklı şekilde alabiliyorum fakat hangisi daha doğru olur emin olamadığım için bu konuyu açma ihtiyacı hissettim.

Birincisi, XBox One kolu (beyaz) ve Ugreen bluetooth 4.0 USB. (Toplam 350 TL) Bu ikisini aldığım zaman koldan tam verim alabilir miyim? Yani ekstra bir gecikme, jak girişini bilgisayara tanıtamama, ara sıra olan kopmalar gibi sorunlar yaşar mıyım?

İkincisi ise XBox One kolu (siyah) ve yanında XBox'un kendi bluetooth alıcısı, tek ürün halinde sanırsam. (335 TL) Bu ikili ile ilgilide aklımda ufak bir soru işareti var oda normal bir USB alıcısı gibi farklı cihazları da bağlayabilir miyim? DS4 başta olmak üzere hoparlör vs...

Merhaba sonuç nedir aldınız mı ? Kopma olmadan kablosuz çekme mesafesini soracağım.

Almaktan vazgeçer gibiyim şu aralar, bir süre daha almayacağım. Yukarıda belirttiğim dongle'yi alıp DS4 kullanmayı düşünüyorum.

Henüz almadım, sınavlarım dan dolayı müsait olamıyorum. Eğer dongle ile ilgili bir sorunun varsa forumdaki diğer konulara da bakabilirsin.

Hocam ds4 kendi usbsini hangi siteden kaç liraya almıştınız? Çekim kalitesinden mi memnun kalmadınız neden iade ettiniz?
Amazon'daki bir satıcıdan 220 TL'ye almıştım. Çekim kalitesinden kullanışından çok memnun kaldım fakat denediğim 6-7 oyundan sadece 2 tanesinde DS4 olarak çalışıyordu. Diğer oyunlarda xbox kolu olarak çalıştı, bazılarında ise çalışmadı. Daha ucuz bir dongle alarak yada kablolu bağlantı ile daha ucuza mal etmek dah mantık bence. Kendi özel yazılımı olmadığından 3.parti yazılıma muhtaç kalıcaksın iki türlüde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı