Xbox One Controller'a Uygun Bluetooth Adaptör Tavsiyesi

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Özellikle elinde Bluetooth ve controller ikilisi bulunup kullanan kisilerden tavsiye bekliyorum. Elimde bir tane var ama elimde patladı. Bağlarken pin vs. istedi ancak ortalıkta ping vs yok. Arastırdığımda yeni adaptörle çözümü bulan gördüm. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth adaptör için One S modeli gerekli. Sizdeki kontrolcü hangisi?

Linkini attığım ürün ile aylardır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Son düzenleme:
Bluetooth adaptör için One S modeli gerekli. Sizdeki kontrolcü hangisi?

Linkini attığım ürün ile aylardır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
Hayır, güncel kontrolcüler Xbox One kontrolcüsü adı altında satılıyor. Onların da Bluetooth desteği var. İlk parti Xbox One kontrolcüsü olmaması yeterli.

Bende birkaç arastırma sonucu arkadasımla Ugreen Bluetotth 4.0'ı almaya karar verdik. Gayet kaliteli duruyordu ve yorumları hep olumluydu. Umarım sıkıntı olmaz.

@Batuhan A. “Güncel” dediğiniz kontrolcü, One S kontrolcü olarak geçiyor. Dahili Bluetooth bağlantı desteği var. Xbox One kontrolcüsü ise özel bir aparat gerektiriyor. Bazı yerlerde hâlâ eski kontrolcüler satılıyor. Bu sebeple de kestirip atılacak bir şey değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Batuhan A. “Güncel” dediğiniz kontrolcü, One S kontrolcü olarak geçiyor. Dahili Bluetooth bağlantı desteği var. Xbox One kontrolcüsü ise özel bir aparat gerektiriyor. Bazı yerlerde hâlâ eski kontrolcüler satılıyor. Bu sebeple de kestirip atılacak bir şey değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Siyah ve beyaz dışındaki hiçbir renk One S kontrolcüsü olarak geçmiyor. Artık kontrolcü ayrımı da yok, bizdeki mağazalarda geçerli bu durum sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı