Xbox One dobe vs Logitech F310

Xbox kolunun orijinal olduğunu sanmıyorum, F310 veya F710 alabilirsiniz, 5 yıla yakın süredir F310 kullanıyorum hala sorunsuz çalışıyor, yalnız çok uzun süre kullanmadığımı da belirteyim.

Orijinal olmadığını biliyorum. Hangisi daha uzun ömürlü olur ondan emin değilim sadece.
Hem kullanım konforu açısından hem sorunsuz çalışması açısından Logitech tavsiye ederim, hiçbir yazılımsal sorun yaşamadım şu ana kadar, tuşların basmaması gibi bir sorun da olmadı, orijinal olmayan ürünlerin genelde sadece görünüşleri aynı oluyor orijinal ürünle, kalite olarak uzaktan yakından alakaları olmaz.

Hem kullanım konforu açısından hem sorunsuz çalışması açısından Logitech tavsiye ederim, hiçbir yazılımsal sorun yaşamadım şu ana kadar, tuşların basmaması gibi bir sorun da olmadı, orijinal olmayan ürünlerin genelde sadece görünüşleri aynı oluyor orijinal ürünle, kalite olarak uzaktan yakından alakaları olmaz.
Kablo kalitesi nasıl? Çok ince olduğunu okudum bir sitede.

Kablo kalitesi nasıl? Çok ince olduğunu okudum bir sitede.
Kullandığım zamanlar çekiştirir dururum, henüz yıpranma bile görmedim, kabloyu kesip mi bakmış arkadaş da ince olduğunu söylemiş bilemedim, bence ince değil. Elinizle baskı uygulasanız bile kablonun şeklini değiştiremiyorsunuz. Kablo kalitesi oldukça iyi anlayacağınız.

Kalite olarak Logitech daha iyi. Diğer kolun avantajı Xbox One serisi ile uyumlu. Konsolu olan kişiler yedek kol olarak alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı