Xbox One Fat model şu anda alınır mı?

Paperwhale

Hectopat
Xbox One'nin ilk çıkan modelini gayet uygun bir fiyata gördüm ve aklıma şu takıldı. Biliyorsunuz ki Xbox Series S ve X piyasaya sürüldü, kaç yıl daha Xbox One Fat modele oyun gelecek ve kaç yıl desteklenir? Xbox One Fat modelinin ısınma, fan sesi sorunu var mı? cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One'nin ilk çıkan modelini gayet uygun bir fiyata gördüm ve aklıma şu takıldı. Biliyorsunuz ki Xbox Series S ve X piyasaya sürüldü, kaç yıl daha Xbox One Fat modele oyun gelecek ve kaç yıl desteklenir? Xbox One Fat modelinin ısınma, fan sesi sorunu var mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Bence Xbox One S almaya çalış. Xbox One'a göre çok iyi. Üstelik Xbox One 900P destekliyor diye biliyorum.

Bence Xbox One S almaya çalış. Xbox One'a göre çok iyi. Üstelik Xbox One 900P destekliyor diye biliyorum.
Xbox One 900P destekliyor? Bu nasıl bir cümle?

Xbox One da alınır, One S'de. Ama One S ile One ile arasındaki fiyat farkı çok uçurum değilse One S daha iyi. Fiyat farkı varsa One da üzmez.

Xbox One 900P destekliyor? Bu nasıl bir cümle?

Xbox One'da alınır, One S'de. Ama One S ile One ile arasındaki fiyat farkı çok uçurum değilse One S daha iyi. Fiyat farkı varsa One'da üzmez.

Ne yani desteklemiyor mu? Alabiliyorsa Xbox One S alsın dedim. Sonuçta çözünürlük farkı önemli?
Xbox One S gücüm yetmiyor Xbox One'yi zor alacağım yani alınır mı 900P olması çok da önemli değil benim için.
Alınır

Ne yani desteklemiyor mu? Alabiliyorsa Xbox One S alsın dedim. Sonuçta çözünürlük farkı önemli?

Alınır
Hocam benimde anlamadığım bir nokta var bu konsol işlerini zaten bilmemde. Size sormak istedim. Şu attığım 2 link arasındaki fark nedir? Fiyat farkı neden?

Alınır.

1080P destekler mi yani Xbox onenin fat modeli.
Hocam benim de anlamadığım bir nokta var bu konsol işlerini zaten bilmemde. Size sormak istedim. Şu attığım 2 link arasındaki fark nedir? Fiyat farkı neden?

Birinde üyelik veriyor EA acces ve Gamepass 1 yıl birinde sadece oyun.
Hocam benim de anlamadığım bir nokta var bu konsol işlerini zaten bilmemde. Size sormak istedim. Şu attığım 2 link arasındaki fark nedir? Fiyat farkı neden?

2700 TL olanda 1 ay Gamepass 1 yıl 1 ay EA acces 4000 bin TL likte ise 1 yıl EA acces 1 ay Gamepass 2700'lük olan daha karlı aralarında hiçbir fark yok.

Arkadaşlar PC ile konsolu karşılaştırmayın. Konsol sahibi olan adam yok 900P imiş yoksa 720P imiş bilmez. O takar televizyonuna. Oynar.

Ayrıca oyunun çalışma çözünürlüğü ile ekrana çıktı olarak verdiği görüntü arasındaki fark da konsol sahibini çok dikkatini çekmez ise yine ilgilendirmez.

Sanki çok biliyormuş gibi, hiç bilmeyen kişilere yardım etmeye kalkmayın. Sonra yanlış bilgi verince tekrar tekrar aynı şeyi yazmak zorunda kalıyoruz.

Xbox One'yi al tak. Bir sorun olmaz. Zaten Microsoft'un sitesinden Xbox One özelliklerini görebilirsin. 1080P destekliyor.

Geri
Yukarı