Xbox One gamepad analog tuşunun üstündeki tabaka gitti

xiwich

Centipat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Merhaba öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Benim Xbox One gamepadimin sol analoğundaki sentetik deri gibi tabaka yok oldu, aşındı zamanla. Yenisini almak istiyorum bunun veya üstüne ne koyabilirim yardımcı olur musunuz?

20230707_170007.jpg

Merhaba öncelikle herkese iyi sosyaller dilerim. Benim Xbox One gamepadimin sol analoğundaki sentetik deri gibi tabaka yok oldu, aşındı zamanla. Yenisini almak istiyorum bunun veya üstüne ne koyabilirim yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1851831

Bütçeniz nedir?

Para sıkıntım yok sadece şu anki hissiyat biraz kötü.

Evet.

Evet.

Evet.

Evet.

Evet.

Bunların çapı sticklerin üzerinde ki malzemeye göre yapılıyor ama işinizi görür hocam.

Analog stick soyulduğu zaman bunu takınca tam tutmuyor ve kullanırken oynama yapıyor. Bu yüzden tavsiye etmem.
@xiwich
Bence el becerin varsa bunu alıp takman en mantıklısı olacaktır.
Montajı bu şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Analog stick soyulduğu zaman bunu takınca tam tutmuyor ve kullanırken oynama yapıyor. Bu yüzden tavsiye etmem.
@xiwich
Bence el becerin varsa bunu alıp takman en mantıklısı olacaktır.
Montajı bu şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim de aklıma geldi kayma durumu ama yürürken yazdığım için çok o kısma giremedim.

Önerdiğiniz sticklerden elimde bolca var. Tavsiye ederim bende.

Bütçesi yeterse bunu alması çok daha iyi olur:

Oldukça kaliteli bir set. @DaTTeBayoTheFrog

Geri
Yukarı