Xbox One gamepad'i PC'de kullanma

Buraksnm

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben PC'de kullanmak için Xbox One gamepad almak istiyorum. Alacağım Gamepad'de Bluetooth özelliği yok. Yani anlayacağınız One S modeli degil ve ben zaten kablolu kullanmak istiyorum. Soracağım sorularım;
- Xbox One gamepad Micro USB kablosu takıp çalistirabilirim herhangi bir sürücü kurmam gerekiyor mu?
- Oyunlarda tuşlarda algılamama ve tuşların yerlerinin değişmesi gibi sistemsel sorunları var mı? (Bluetooth özelliği olmayan için bahsediyorum)
- Son olarak performans tuş kalitesi ve algılama hassasiyet gibi konularda One S'den farkı var mı? Yoksa sadece Bluetooth ve 3.5mm kulaklık girişinin olması farkı. Cevaplarınızı bekliyorum saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştırabilirsiniz hocam. Fakat kablosuz kullanmak için özel alıcı cihazı gerekir. Kullanım olarak farkı yok. Elimde 2 adet eski nesil ve 1 adet S serisi kol var. Kablo ile kullanabilirsiniz.

Çalıştırabilirsiniz hocam. Fakat kablosuz kullanmak için özel alıcı cihazı gerekir. Kullanım olarak farkı yok. Elimde 2 adet eski nesil ve 1 adet S serisi kol var. Kablo ile kullanabilirsiniz.
Fiyat farkı one s ile 300 TL. 300 TL için one s almama gerek var mı? One s alsam bile kablo ile kullanacağım kablosuz olup olmaması önemli değil benim için. Analoglar ve lb rb rt lt tuşlarında ki hissiyat farkı sizce çok mu fazla?

Hocam, eski kol daha iyi diyebilirim. Fark yok. Dediğim gibi elimde 2 adet ilk seri ve 1 adet S kolu var.

Geri
Yukarı