Xbox One GTA V görev alamamak

Arkadaşlar, Xbox One'da GTA 5 görevlerinin 30.1'ini tamamladım. Görev gelmiyor, çözümü var mı?
Tam olarak hangi görevde kaldınız? Bazı görevlerde bir araba bulup park edip Micheal'i aramanız gerekiyor diye biliyorum o yüzden takılmış olabilir.

Tam olarak hangi görevde kaldınız? Bazı görevlerde bir araba bulup park edip Micheal'i aramanız gerekiyor diye biliyorum o yüzden takılmış olabili

Tam olarak hangi görevde kaldınız? Bazı görevlerde bir araba bulup park edip Micheal'i aramanız gerekiyor diye biliyorum o yüzden takılmış olabilir.trevor ile rampage çıldırma lodu görevlerini yaptırıyor şuan yir tek dediği y

Tam olarak hangi görevde kaldınız? Bazı görevlerde bir araba bulup park edip Micheal'i aramanız gerekiyor diye biliyorum o yüzden takılmış olabilir.
Trevor ile rampage çıldırma görevi veriyor sadece diğer tüm turuncu soru işaretlerini de yaptım

Aklıma gelmedi görev ama ben takıldığımda en son soygun yapmak için arabayı bir yere park etmem gerektiğini öğrenmiştim.
Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi araba buldum arabayı siyaha boyayıp camları filmlettim tam soyguncu arabası oldu ve kuytu bir yere gidip parkettim treavor ve franklini aradım oldu araba kitlendi h işareti çıktı teşekkür ederim 👍

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi araba buldum arabayı siyaha boyayıp camları filmlettim tam soyguncu arabası oldu ve kuytu bir yere gidip parkettim treavor ve franklini aradım oldu araba kitlendi h işareti çıktı teşekkür ederim 👍
Çözüm olarak işaretlersen sevinirim. :)

Geri
Yukarı