XBOX One hala alınır mı ?

• Konuyu başlatan mba
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 6B
PS4 daha maliyetli fakat hocam.
PC özellikkeriniz iyi olduğu için XBOX platformundaki neredeyse tüm oyunları zaten oynayabilir durumdasınız. XBOX almak bana biraz ölü yatırım gibi geldi. Gama Pass sistemindeki oyunların kaçı size göre bu da önemli bir kriter. PS4 pahalı olmasına karşın sunduğu deneyim açısından daha üstün bence.

PC özellikkeriniz iyi olduğu için XBOX platformundaki neredeyse tüm oyunları zaten oynayabilir durumdasınız. XBOX almak bana biraz ölü yatırım gibi geldi. Gama Pass sistemindeki oyunların kaçı size göre bu da önemli bir kriter. PS4 pahalı olmasına karşın sunduğu deneyim açısından daha üstün bence.
Hocam PS alırsam tek farkı God Of War gibi oyunlar olacak. Ama kendini 20 saat oynattıran bir oyuna hiç bir platformda 300 lira vermem.

Ps4 ve xbox one s sistemlerini kullandım ve ikisindende çok memnun kaldım. Eğer sevgilinle oynayacaksan ne tür oyunları sevdiğine karar vermen gerek daha çok eğlence ve hikaye istiyorsan ps4 daha çok multiplayer fps veya pubg gibi bir oyun istiyosan xbox one s öneririm. yani kişiden kişiye değişir bu arada azcık ayrıntıya giriyim ps4 ün ve xbox un kolunu çok kullandım. ps4 ün analoglar yırtılmaya başladı ve tuşlar üzerindeki boyalar çıkmaya başladı ama xbox ta böyle bir sıkıntı yok.ama söyle bir sıkıntı varki xbox un kolu pille çalışıyor şarjlı yapmak için yaklaşık 50tllik bir set alman gerekiyor. bana göre senin ps4 alman gerek oyunlar xbox a göre daha pahalı fakat yinede değer fakat küçük yaştaki ortalama 14 yaşındaki kişilere xbox oneriyorum umarım yardımcı olmuşumdur

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı