Xbox One kontrolcü önerisi

Halo Dayı

Hectopat
Xbox One için bir kontrolcü almak istiyorum. Ama fiyatları çok yüksek siz ne önerirsiniz? Logitech G F710 alınır mı Xbox'a uyumlu mudur? Bir tane orijinal kontrolcü gördüm ama o modele kablosuz yazmışlar emin olamadım USB adaptörü almak gerekebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, maalesef uyumlu değil. Alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve uyumlu olan budur. Bende var. Xbox One ve PC ile tam uyumlu.
Bu da kablosuz versiyonu. Yurtdışı ürün.

Hocam, maalesef uyumlu değil. Alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve uyumlu olan budur. Bende var. Xbox One ve PC ile tam uyumlu.
Bu da kablosuz versiyonu. Yurtdışı ürün.
Yapmayın be hocam. Bu ürün iyi midir ben kablosuz istediğim için yurtdışı linkinden alırım zaten. Hepsiburadada yurtdışında satılan Xbox one kablosuz mu acaba? Onun için USB aletini mi almak gerekiyor? Dediğiniz ürün kaliteliyse alacağım. Bir de Jack girişi var mı acaba?

Hocam, çok kötü değil. Elbette orijinal bir kol kadar kaliteli de değil. Kulaklık çıkışı var. Kaliteli istiyorsan ve bütçe varsa bunu alın. Orijinalden bile daha kaliteli. Lisanslı bir kol. Kulaklık çıkışı ve makro tuşları var. Ben kullanayorum. Gerçekten orijinalden daha kaliteli.
HORI Horipad Pro (Kablolu: Xbox One ve PC uyumlu) 644,22 TL yerine 515,38 TL

Hocam, çok kötü değil. Elbette orijinal bir kol kadar kaliteli de değil. Kulaklık çıkışı var. Kaliteli istiyorsan ve bütçe varsa bunu alın. Orijinalden bile daha kaliteli. Lisanslı bir kol. Kulaklık çıkışı ve makro tuşları var. Ben kullanayorum. Gerçekten orijinalden daha kaliteli.
HORI Horipad Pro (Kablolu: Xbox One ve PC uyumlu) 644,22 TL yerine 515,38 TL
Kablolu arasam kullanırdım ama kablosuz arıyorum teşekkür ederim. https://www.hepsiburada.com/zfy-xbo...urt-disindan-p-HBV000011QG5V?magaza=SW+Future bu kol tahminen kaç yıl dayanır ona göre karar vereceğim sanırım.

Hocam, tahmin etmek zor. Bana orijinal kol hassas kullanmama rağmen 2 yıl bile dayanmadı. Bizim konsollara uyumlu başka seçenek maalesef yok.

Hocam, tavsiye etmem. Bende 3 adet orijinal kol var. Bunlar tamirli. Şimdilik çalışıyor. Ben insaflıyım bunları satıp günaha girmem. 2 tanesi iki kez tamir gördü. Her insanı bilemeyiz. Bunların analogları ve özellikle RB-LB butonları iyi değil. Altına yaylı buton koymuşlar. İç Switch değişimi yapılıyor. Yine de fazla dayanmıyor. Zaten sağlam kolu kolay kolay kimse satmaz.

Aynen hocam. Fiyatları çok abartılı. Bence bu kollar bu kadar para etmez.

Geri
Yukarı