Xbox One kulaklığı algılamıyor

Xanax99

Centipat
Arkadaşlar Microsoft sanırım Xbox kontrolcülerine yeni bir kural koymuş. Sadece Microsoft'un seçtiği kontrolcüleri bağlayabiliyoruz. Ben konsolu yeni aldığım için bilmiyordum. Bugün kablolu Rampage kulaklığımı taktım. Kulaklığın ışıkları geldi ama mikrofonu ve sesi vermedi. Düşündüm ki Microsoft aynı uygulamayı kulaklıklar içinde yapmış olabilir mi? Yoksa ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolda jak girişi varsa jak ı kola takabilirsin eğer kulaklık jaklı ise. Onun dışında yapabileceğin bir şey yok maalesef.

Anladım teşekkürler :/
Bende de xbox ss var maalesef usbli kulaklığı algılamıyor. Kulaklık çalıştığı için dip ses geliyor ama o kadar, Menüsünde de herhangi bir şey yok. One kullanmadım kasası nasıl bilgim yok. Alabilirsen 9. nesil kol al hem pcde de kullanabilirsin, en kötü jaklı kulaklık bile çalışıyor.

Bende de xbox ss var maalesef usbli kulaklığı algılamıyor. Kulaklık çalıştığı için dip ses geliyor ama o kadar, Menüsünde de herhangi bir şey yok. One kullanmadım kasası nasıl bilgim yok. Alabilirsen 9. nesil kol al hem pcde de kullanabilirsin, en kötü jaklı kulaklık bile çalışıyor.
Kontrolcüler olması gerekenden çok pahalı be hocam. Üstelik insanların çoğu Xbox kontrolcüsünü sevmemesine rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı