Xbox One kumandası PC'ye bağlanır mı?

Xbox One Wireless Controller’dan bahsediyorsanız PC’ye bağlanıyor ama USB ile değil Bluetooth ile. Bilgisayarınızda dahili Bluetooth alıcısı yoksa alıcı almanız gerek.

Evet hocam. One S model olamasına dikkat edin. En basit tespit S kumandalarında kulaklık girişi olur.
Xbox One Wireless Controller’dan bahsediyorsanız PC’ye bağlanıyor ama USB ile değil Bluetooth ile. Bilgisayarınızda dahili Bluetooth alıcısı yoksa alıcı almanız gerek.
Hocam USB ile bağlanabiliyor. Ben de 3 Adet kumanda var.

Evet hocam. One S model olamasına dikkat edin. En basit tespit S kumandalarında kulaklık girişi olur.

Hocam USB ile bağlanabiliyor. Ben de 3 Adet kumanda var.

Bende de var ama USB ile sadece şarjlı pilini şarj edebiliyoruz diye biliyorum. Hangi kabloyu kullanıyorsunuz acaba link falan atabilir misiniz?

Bu arada kulaklık girişi benimkinde de var ama One S değil One X kumandası benimki.

Bende de var ama USB ile sadece şarjlı pilini şarj edebiliyoruz diye biliyorum. Hangi kabloyu kullanıyorsunuz acaba link falan atabilir misiniz?

Hocam benim aldığım kumandanın içinden çıkmıştı. Telefonlarda kullanılan data aktarım özelliği bulunan kablolar uyumludur. Sadece şarj kabloları olmuyor.

@deMarc hocam bu ürünü alabirsiniz. Dobe iyi aksesuar üreten bir firmadır.
.
Alternatif olarak bu ürünü tercih edebilirsiniz. Açıklamada şarj ve data yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı