Xbox One ne kadara satılır?

Ben eğer sadece oyun oynayan biri iseniz takas yapmanızı öneririm. Ancak bilgisayarınızda oyun oynamak dışında başka işler yapıyorsanız Xbox almanızı önermem. (Xbox internete girmek gibi basit işleri yapıyor ancak diğer işleri pek yapabilecek durumda değil.)

Ben eğer sadece oyun oynayan biri iseniz takas yapmanızı öneririm. Ancak bilgisayarınızda oyun oynamak dışında başka işler yapıyorsanız Xbox almanızı önermem. (Xbox internete girmek gibi basit işleri yapıyor ancak diğer işleri pek yapabilecek durumda değil.)

Hocam yeni video editi ve oyun için bilgisayar toplayacağım.

Hocam yeni toplamak istediğiniz bilgisayar zaten oyun oynatır diyorsanız. Bir daha elinizde xbox bulunmasının bir anlamı kalmıyor. Xbox aldıktan sonra kolay kolay elden çıkarmaz sın. Bu yüzden elinizdeki bilgisayarı direkt nakite çevirmeniz daha mantıklı.

Hocam yeni video editi ve oyun için bilgisayar toplayacağım.

Yeni bilgisayar alacaksanız, konsol almanız çok mantıksız. Bunun sebebi ise Xbox konsollarındaki oyunların hepsi PC'de var. Yeni bilgisayarınız bu oyunları Xbox'tan daha uzun süre oynatabilir. Benim size önerim ise güzel bir anlaşma olduğu için takası yapın, yeni bilgisayarınızı toplayana kadar konsolu hem PC hem konsol olarak kullanın, aynı zamanda da satılığa koyun (biraz yüksek fiyattan koyarsanız iyi olur bence) konsolun parasını bilgisayara ekleyin. Böylece daha yüksek bir bütçe ile bilgisayar toplayabilirsiniz.

Geri
Yukarı