Xbox One S 1MS, 1080P Monitör Önerisi

Monitör seçerken MS en son bakılacak özellikler arasındadır. MS'ye göre de monitör seçilmez. Bunu araba alırken jantına göre karar vermek gibi düşünebilirsiniz. Hatta E-Spor oyuncusu değilseniz sizi hiç alakadar etmez. 5 MS'ye kadar olan değeri seçebileceğinizi, hissedebileceğinizi düşünmüyorum. Sizin ön yargınız var biraz. Kendim de TN Panel, 1 MS monitörden VA Panel, 4 MS monitöre geçtim. CS:GO, R6, BF1, PUBG ve daha birçok sayabileceğim FPS oyunu oynuyorum. Zerre kadar 1 MS farkını anlayamadım. Alt seviye bir oyuncu da değilim.

Kesinlikle kimseye istemediği, kabul etmediği ürünü aldırma taraftarı değilim. Biz doğruları, olanları söyleriz. Seçim kullanıcıya kalır. Buna göre yorumunuzu belirtin. Hala 1 MS taraftarı iseniz size bol TN panelli monitörler önerebilirim.

Monitör seçerken MS en son bakılacak özellikler arasındadır. MS'ye göre de monitör seçilmez. Bunu araba alırken jantına göre karar vermek gibi düşünebilirsiniz. Hatta E-Spor oyuncusu değilseniz sizi hiç alakadar etmez. 5 MS'ye kadar olan değeri seçebileceğinizi, hissedebileceğinizi düşünmüyorum. Sizin ön yargınız var biraz. Kendim de TN Panel, 1 MS monitörden VA Panel, 4 MS monitöre geçtim. CS:GO, R6, BF1, PUBG ve daha birçok sayabileceğim FPS oyunu oynuyorum. Zerre kadar 1 MS farkını anlayamadım. Alt seviye bir oyuncu da değilim.

Kesinlikle kimseye istemediği, kabul etmediği ürünü aldırma taraftarı değilim. Biz doğruları, olanları söyleriz. Seçim kullanıcıya kalır. Buna göre yorumunuzu belirtin. Hala 1 MS taraftarı iseniz size bol TN panelli monitörler önerebilirim.

Konsolda BF1 haricinde online oyun oynamıyorum. O yüzden önerinizi dikkate alıyorum. Benim için 5ms ye kadar sıkıntı yok o zaman madem siz BF1 da 4ms de sıkıntı çekmemişsiniz. Ama benim için ekran büyüklüğü önemli. 27 inch altı düşünmüyorum ve 1000 tl ye kadar limitim var. Siz hangi mönitörleri önerirsiniz. Teşekkürler

Yaygın. Sadece kimse AMVA diye yazmaz. Hatta o monitördeki panel AMVA değil AMVA+. Yine IPS gibi çok iyi renkler gösterir. Son kullanıcı için çok önemli bir farkı yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı