Xbox One S Controller ve DS4 Trigger Tıklama Sorunu

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Geçen gün evdeki PS4 için DS4 ve bilgisayarda kullanmak için Xbox One S Controller aldım. İkisinde de sol trigger yavaş tıklayınca ''click'' sesi geliyor sanki klavye tuşuna basmış gibi fakat sağ trigger oldukça soft bir basıma sahip. İade etmem gerekir mi bunları?

Arkadaşlar kasası triggera sürtüyor. Bu nedenle bu ses çıkıyor. İkisi için de iade işlemi başlattım. İade almazlarsa cayma hakkımı kullanacağım.

Arkadaşlar benden kaynaklanmayan bu sorunlar için iade talebi oluşturdum fakat nasıl bir yol izleyeceğim? Zaten anlayacaklarını umuyorum çünkü direkt olarak kasası sıkıntılı. Kullanıcıdan dolayı olması imkansız. Ürünleri 3 dakika kullanamadan kutuladım.

Xbox One'ın tetik tuşlarında motorlar var. Ve bende ki V1 olan Xbox kolunun sol tetik tuşu sanki ince ince cart curt ses çıkarıyordu. Forza oynarken gazı yavaş açıp yavaş kapattığımda baya baya ses geliyordu ama dikkat etmedikten sonra farkedemiyordum.

DS4'te öyle bir sıkıntı yok. Bence sende sıkıntı var. 2 farklı markanın 2 farklı kontrolcüsü, ikisininde sol tuşu arızalanıyor. Bilemedim. Sonucu buraya yazar mısınız?

İkisini de iade ettim. Sorun yaratmadılar ve sıkıntılı olduklarını söylediler. Şu an tekrardan alsam mı diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı