Xbox One S Controller Wireless adaptör ayrı mı satılıyor?

Kleith

Hectopat
Monster Pusat Gamepad almak istiyordum fakat kalite ve tasarım olarak Xbox kontrolcüleri mükemmel olduğu için biraz araştırmaya karar verdim. Bir kutu açılımı videosu izledim ve sanırım kutudan Wireless adaptör çıkmıyor. Kablosuz bir şekilde kullanmak için 300TL ödeyip adaptör mü almam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutusunu göremediğim için bir şey diyemeyeceğim. Özelliklerde de herhangi bir detaya rastlayamadım.

Görseldeki gibi olması gerekiyor.

Dosya Ekleri

• 610Cgwr1SkL._SX425_.jpg
    610Cgwr1SkL._SX425_.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 90
Monster Pusat Gamepad almak istiyordum fakat kalite ve tasarım olarak Xbox kontrolcüleri mükemmel olduğu için biraz araştırmaya karar verdim. Bir kutu açılımı videosu izledim ve sanırım kutudan Wireless adaptör çıkmıyor. Kablosuz bir şekilde kullanmak için 300TL ödeyip adaptör mü almam gerek?
S model gamepad alırsanız bluetooth adaptörü alman gerekiyor fakat S model olmayan modeli alırsan onun için özel adaptör alman gerekiyor. S model gamepadin bluetooth desteği var.

S model gamepad alırsanız bluetooth adaptörü alman gerekiyor fakat S model olmayan modeli alırsan onun için özel adaptör alman gerekiyor. S model gamepadin bluetooth desteği var.
Şu ürün mü?

Alacaksan, Xbox One S kontrolcü alman lazım. Onun kendiliğinden Bluetooth desteği var. Herhangi bir Bluetooth 4.0 destekli adaptör ile kullanabilirsin. Laptoplarda dahili olarak var zaten. İstersen de USB kablo ile kablolu şekilde kullanabilirsin. Özel adaptör olayı bir önceki nesilde kaldı.

Hocam zaten arkadaşlarımın dediği gibi eski seriler kalmadı gibi birşey artık S ve Elite modeller var. Bluetooth alıcı ile uyumlu oluyorlar.

Geri
Yukarı