Xbox One S Digital indirilen oyunları farklı hesapta oynama

EmreSs07

Decapat
Merhabalar, 2. el Xbox One S dijitall alacağım. Adam 500-600 TL değerinde oyun var içinde diyor fakat kendi hesabını bana vermeyecek. Ben bu oyunları kendime hesap açıp kendi hesabımda oynayabilecek miyim? Bilen biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Merhabalar, 2. el Xbox One S dijitall alacağım. Adam 500-600 TL değerinde oyun var içinde diyor fakat kendi hesabını bana vermeyecek. Ben bu oyunları kendime hesap açıp kendi hesabımda oynayabilecek miyim? Bilen biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Oynayamazsın hesap arkada sen giriş yapmış olmasan şifre verilmese bile arkada cihazda kayıtlı kalmalı kapatılmamalı aksi takdirde bu oyun size ait değil diye bir uyarı gelip mağazaya atar.

Hesabı giriş Xbox'ı olarak ayarladiysa hesabı vermesine gerek yok.
@Draugr
Hesabı giriş Xbox'ı olarak ayarladiysa açık olmasına gerek yok. Hesap kalabalığı olmasın diye ana hesap hariç diğer hesapları giriş Xbox'ı olarak ayarlayıp kaldırıyorum.

Hesabı giriş Xbox'ı olarak ayarladiysa hesabı vermesine gerek yok.
@Draugr
Hesabı giriş Xbox'ı olarak ayarladiysa açık olmasına gerek yok. Hesap kalabalığı olmasın diye ana hesap hariç diğer hesapları giriş Xbox'ı olarak ayarlayıp kaldırıyorum.
Hocam daha önce xbox kullanmadım şimdi bu adam rdr2 fifa20 falan indirmiş bana hesabını vermeyecek ben kendi hesabımla kesin olarak oynayamam şimdi bu oyunları öyle mi? Bir hal çaresi falan var mı illa hesabınıda mı almam lazım adamın

Geri
Yukarı