Xbox One S FIFA 23 oyuncu sayısı ne kadar?

FETİH1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox One S alacagım da en çok FIFA 23 Online oynamak için alacagım ama aklımdaki soru: Xbox One S FIFA 23'de Online oyuncu var mı ve herhangi bir kasma oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Series S alın, Series S ile One S arasında oyun açılımlarında fark var. Eski sürümde hala oynayan var, online oynarsınız sorun olmaz fakat alacaksanız kesinlikle Series S alın derim.

Series S alın, Series S ile One S arasında oyun açılımlarında fark var. Eski sürümde hala oynayan var, Online oynarsınız sorun olmaz fakat alacaksanız kesinlikle Series S alın derim.

Series S bütçemi fazla aşıyor bende onu almayı düşündüm fakat bütçemi aşıyor. Şu an Xbox One S de herhangi bir oyunda kasma var mı?

Series S bütçemi fazla aşıyor bende onu almayı düşündüm fakat bütçemi aşıyor. Şu an Xbox One S de herhangi bir oyunda kasma var mı?
One S kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim, fifa 23 denemedim ama. GTA SA remastered kasıyordu başka kasan oyun aklıma gelmiyor şu an. Optimize ediliyor zaten çoğu oyun. Yine de One serisinin çok ömrü kalmadı haberiniz olsun.

One S kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim, FIFA 23 denemedim ama. GTA SA Remastered kasıyordu başka kasan oyun aklıma gelmiyor şu an. Optimize ediliyor zaten çoğu oyun. Yine de One serisinin çok ömrü kalmadı haberiniz olsun.

Kanka bugün aldım One S ama konsolu kapatıp oyunları nasıl yukleyeceğim söyler misin?

Kanka bugün aldım One S ama konsolu kapatıp oyunları nasıl yukleyeceğim söyler misin?
Kapalı iken oyun yüklemek istiyorsanız ayarlardan başlatma seçeneklerine girip hızlı başlatma mı ne öyle bir ayar vardı onu açmanız lazım. Açınca telefonunuza Xbox uygulaması indirin ve konsolu uygulamaya kaydedin. Uygulama üzerinden oyun yükleyebilirsiniz. Veya konsol açıkken indirmeyi başlatıp konsolu kapatabilirsiniz de (hızlı başlatma ayarı açıksa).

Hocam oyunlarda kasma asla olmaz, kasma devri çoktan bitti. Önemli olan internet fakat mesela S ile Series S arasındaki fark şöyle; FIFA açarken S 25 saniye ise Series S 10 saniye. Oynanış ve renklerde daha fazla canlılık ve detay var. Eski oyunlar bilze yeni nesile göre optimize edilerek satılıyor ve yeni çıkacak oyunlar da Series S'te daha ayrıntılıdır. S'te oyuncu bulursunuz en az 3 sene, ama xBox 360, One, S, Series S ve X olarak kullanan ve profesyonel oyuncu olarak kesinlikle Series S ve X öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı