Xbox One S Forza Horizon 5'te kasar mı?

Bende onu düşünüyordum ama monitörüm yok onu da alacağım. :(
Xbox One alman seni üzer. Eski bir konsol artık, alman paranı çöpe atmak gibi bir şey olur Series S varken. Almışken Series S al. Monitörü halletmen daha kolay.

Merhabalar. Xbox One X ya da Xbox Series S alacaktım bütçem 7-8 bin liraydı. Maddi zorluğa girdim şu anki bütçem 5bin TL. Sizce 3500'e Xbox One S alınır mı? Forza Horizon 5 çıkınca Xbox One S'de 20-25 FPS verir mi? Fikirlerinizi merak ediyorum.
Bugün Mediamarkt gibi yerlerden 4300 ₺ gibi fiyata sıfır Series S alabiliyorsunuz. Eğer o kadar da veremezseniz Sahibinden gibi sitelerde 3000 ₺’den başlayan fiyatlarla garantili Series S satılıyor.

Bugün MediaMarkt gibi yerlerden 4300 ₺ gibi fiyata sıfır Series S alabiliyorsunuz. Eğer o kadar da veremezseniz sahibinden gibi sitelerde 3000 ₺'den başlayan fiyatlarla garantili Series S satılıyor.

İkinci el Series S alırsam bozuk çıkarsa garanti karşılar mı hocam.

İkinci el Series S alırsam bozuk çıkarsa garanti karşılar mı hocam.
Hocam ikinci elden kastım şu; bazı arkadaşlar yurt dışından Xbox Series S getiriyor ve Sahibinden gibi yerlerde daha makul fiyata satıyor. Bildiğim kadarıyla Xbox yurt dışından gelen ürünlere 1 yıl uluslararası garanti veriyor. Tabi siz satın alacağınız kişiye de sorabilirsiniz. Bazı arkadaşlarda Türkiye’den aldığı cihazları satıyor. Eğer garanti varsa kullanıcı hatası olmadığı sürece yardımcı olacaktır Microsoft.
Bilmiyorum ama bence hiç karışmayın. Buradan 3700 TL'ye alın. Zaten 7-8 bin bütçeniz var.
Bu ürünü alabilirsiniz. Amazon güvencesi ile geliyor. Fiyatta size göre.

Geri
Yukarı