Xbox One S Gamepad Alınır mı?

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar paramı biriktirdim ve Xbox One S Gamepad'i almayı düşünüyorum en ucuz olarak bu sitede buldum: Xbox One S Kablosuz Oyun Kumandası - Beyaz 889842084351 Microsoft | Trendyol. Fakat merak ettiğim şey diğer yerlerde daha pahalıyken burada neden bu kadar ucuz? Hatta aynı sitede daha pahalı olanı da var bu linkteki neden böyle, orijinalliğinde sıkıntı olur mu? Trendyol'dan hiç alışveriş yapmadım o yüzden pek bilmiyorum sizden yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol güvenilir bir sitedir ve orijinal ürünler satılıyor. Aksi bir durumda iade hakkınız var. Piyasasını bilmiyorum ama indirimde olabilir.

Satıcı Trendyol değil KEGAMES.

Satıcıya gelirsek N11 puanı %100 sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.

Satıcının Trendyol olduğunu belirtmemiştim. Herhangi bir durumda Satıcı KEGAMES olsa bile Trendyol ile muhattap olursunuz ve bu durumlar için güvenilir bir sitedir.

Aynı mağazanın N11 tarafından satın alacağım en yakın sürede, yorumlarına da baktım ilgileriniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı