Xbox One S Gamepad Titremiyor

Stallker

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Yaklaşık 2 hafta önce Xbox One s aldım. Gamepad'in titreşiminden rahatsız olduğum için kapatmıştım. Ancak tekrar açmak istediğimde “titreşimi aç” yazısını onaylamama rağmen Gamepad titremiyor. Titreşim motorunun bozuk olduğunu düşünmüyorum çünkü konsolu yeniden başlattığımda Gamepad üzerindeki X tuşuna basılı tutup menüyü açtığımda 1 kez titriyor. Bir daha da titremiyor. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Yaklaşık 2 hafta önce Xbox One s aldım. Gamepad'in titreşiminden rahatsız olduğum için kapatmıştım. Ancak tekrar açmak istediğimde “titreşimi aç” yazısını onaylamama rağmen Gamepad titremiyor. Titreşim motorunun bozuk olduğunu düşünmüyorum çünkü konsolu yeniden başlattığımda Gamepad üzerindeki X tuşuna basılı tutup menüyü açtığımda 1 kez titriyor. Bir daha da titremiyor. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
Windows Store'da uygulamadı var. İndirip kablolu bağlayınca driver güncellemesi yaparsan düzeleceğini umuyorum fakat güncelleme yoksa da düzelir.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. “Xbox Donatıları” bölümünden yapılandırma ayarlarına girip kontrolcü profilini sıfırladım. Daha önce de denemiştim ama bir şeyi eksik yapmışım demekki. Tekrar teşekkür ederim.

Geri
Yukarı