Xbox One S GTA V çok kasıyor

XeaWhitefish

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Xbox One S'imde çoğu oyunda hiç kasma yaşamadım (Forza Horizon. 4 Battlefield 1 Battlefront 2 gibi oyunlar) fakat GTA V'e girince akil almaz derecede dusuk FPS alıyorum. Önceki konsolum Xbox 360 da bile cok daha fazla FPS alıyordum GTA V'de. Sizce sebebi nedir? Silip yüklemek işe yarar mı?

Cihaz kaç yıllık? One S, GTA 5 için çok zayıf demek yanlış olur çünkü oyun en başta fat kasa One'lara bile çıktı. Aşağıdaki linke baksana.

Hocam bu konuya zaten bakmıştım ayrıca kaç yıllık olduğunu maalesef bilmiyorum cihaz 2.el ve bugün PES 2021 FIFA 21 de girdim gene hiçbir sorun yok dedigim gibi tek GTA da var.

Hocam bu konuya zaten bakmıştım ayrıca kaç yıllık olduğunu maalesef bilmiyorum cihaz 2.el ve bugün PES 2021 FIFA 21 de girdim gene hiçbir sorun yok dedigim gibi tek GTA da var.
Anladım. 8. Nesil konsollar (kastım PS4 ve XBO) genel olarak 2013'de çıkan cihazlar oldukları için donanım olarak zayıflar ama bu oyun zaten eski nesile çıkan bir oyun. Drop'u nerede yediğinize dikkat edin, eğer insanların, arabaların çok olduğu yerdense donanım olarak bir yetmezlik vardır.

Anladım. 8. Nesil konsollar (kastım PS4 ve xbo) genel olarak 2013'de çıkan cihazlar oldukları için donanım olarak zayıflar ama bu oyun zaten eski nesile çıkan bir oyun. Drop'u nerede yediğinize dikkat edin, eğer insanların, arabaların çok olduğu yerdense donanım olarak bir yetmezlik vardır.

Hocam şehir içinde FPS düşmesi çok var ve şehir dışında da diğer oyunlara nazaran gene FPS düşmesi var.2. el bir PS4 alan arkadaşıma sormuştum kasiyor mu GTA V diye hayır demişti. Xbox donanımsal olarak daha güçlü degilmi PS4 Slim'den?

Hocam şehir içinde FPS düşmesi çok var ve şehir dışında da diğer oyunlara nazaran gene FPS düşmesi var.2. el bir PS4 alan arkadaşıma sormuştum kasiyor mu GTA V diye hayır demişti. Xbox donanımsal olarak daha güçlü degilmi PS4 Slim'den?
PS4 Slim daha iyi olması lazım.

Zaten 30 FPS sınırındayken düşmeleri doğal karşılamak gerekiyor gibi. Umarım ben eksik bilgi veriyorumdur da sen çözersin sorunu dostum.

PS4 Slim daha iyi olması lazım.

Zaten 30 FPS sınırındayken düşmeleri doğal karşılamak gerekiyor gibi. Umarım ben eksik bilgi veriyorumdur da sen çözersin sorunu dostum.

Hocam düşmeleri doğal karşılamak gerekiyor diyorsunuz fakat, ben diğer hiçbir oyunda bu kadar düşük FPS aldığımı görmedim Red Dead Online dahi oynadım gene bu kadar FPS düşmesi yediğimi hissetmedim. Her neyse genede her şey için teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı