Xbox One S'te GTA V Kasıyor

Baguvix61

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, sinemanın falan olduğu Michael'ın evinin üstündeki caddede aracı hızlı sürdüğümde oyun kasıyor. Konsollara kalibre diye biliyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Harici diske mi yüklü kendi belleğinde mi? Ben hariciye yüklediğimde kasmıştı, kendi belleğinde pek problem yoktu hatırladığım kadarıyla.
Bir de one s kasıyor yani, Rdr2'de mesela, özellikle şehirde fps yerlere düşüyor. Güçsüz konsol.

Harici diske mi yüklü kendi belleğinde mi? Ben hariciye yüklediğimde kasmıştı, kendi belleğinde pek problem yoktu hatırladığım kadarıyla.
Bir de one s kasıyor yani, Rdr2'de mesela, özellikle şehirde fps yerlere düşüyor. Güçsüz konsol.
Kendi diskine yüklü. PS3 kullandım onda kasma olmadı PS3'ten güçsüz olamaz değil mi?

İçi tozludur veya bu konsollara has olan bir özelliktir benim PS4'üm dede bu sorun var hızlı araba kullanınca FPS yerleri görüyor.

One S ile RDR 2 bitirdim. Ortalama 80 saat falan oynadım saint Denis'de atla gezerken FPS düşüşleri yaşadım bunun dışında herhangi bir sorun yoktu. GTA 5'de bende herhangi bir kasma yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı