Xbox One S için 2. el direksiyon seti önerisi

ghostxwm

Centipat
Daha fazla  
Max 2000 veririm. İyi bir şey önerirseniz belki 2500'e çıkarım 2. el Xbox One S uyumlu direksiyon seti arıyorum önerilerinizi bekliyorum bana gamepad le oyna falan demeyin oda var ama ben direksiyon seti ile Forza GTA falan oynamak istiyorum fazla pahalı olmasına gerek yok.

Max 2000 veririm. İyi bir şey önerirseniz belki 2500'e çıkarım 2. el Xbox One S uyumlu direksiyon seti arıyorum önerilerinizi bekliyorum bana gamepad le oyna falan demeyin oda var ama ben direksiyon seti ile Forza GTA falan oynamak istiyorum fazla pahalı olmasına gerek yok.
Bu bütçe işe bulamazsınız hocam. Minimum 3700 civarına çıkıp Logitech DFGT bulabilirsiniz ama direksiyon normalde xbox uyumlu olmadığı için yanına bir de dönüştürücü almanız gerekir.

MaxRace F-1 v4 dönüştürücüsü tüm Logitech direksiyonları -bildiğim kadarıyla- Xbox'a bağlayabiliyor. Markasız direksiyon setlerinin çalışacağını düşünmüyorum. Bazı direksiyon setleri de kendileri zaten Xbox uyumlu oluyor. Örneğin Logitech G920, Thrustmaster TMX Pro gibi modeller ama bu direksiyonları şuan en ucuz 6.000 liradan bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı