Xbox One S ile One X arasındaki fark nedir?

Leandres

Centipat
Daha fazla  
Ben okul sonu Xbox One S veya One X almayı düşünüyorum. One S 3500TL civarı çift konsol, One X ise 4500TL civarı çift konsol fiyatı var, İzmir'de oturuyorum. Sormak istediğim soru şu, One S ile One X arasında fazla bir fark var mı ve özellikle One S alırsam FPS kaybı falan yaşar mıyım?(Forza Horizon 5, PUBG, Fortnite, GTA 5 falan oynarken.)

Ben okul sonu Xbox One S veya One X almayı düşünüyorum. One S 3500TL civarı çift konsol, One X ise 4500TL civarı çift konsol fiyatı var, İzmir'de oturuyorum. Sormak istediğim soru şu, One S ile One X arasında fazla bir fark var mı ve özellikle One S alırsam FPS kaybı falan yaşar mıyım?(Forza Horizon 5, PUBG, Fortnite, GTA 5 falan oynarken.)

Paran varsa One X al 6 teraflops gücü var.

Series S al yeni çıkan 2. el 4000 bulursun sıfırı 5000 şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
One X sizi götürecektir 60 FPS sabit verebilen bir makine bütçe varsa Series S daha güncel olur ama Xbox One X tavsiyemdir.

Geri
Yukarı