Fat Xbox One ile One S Arasındaki Farklar Nedir?

Fat olanlar 700TL'ye zor satılıyordu. O kadar vermenizi tavsiye etmem. One S'te 4K desteği var, en açık fark bu.

Yani biliyorum ucuz olduklarını ama işte bu virüs yüzünden fiyatlar artınca ikinci eli de artırdı bizim insanımız. En ucuzu 1250 TL kalın kasaların.
Ben de ikinci el konsol almak istiyorum. Nereden alabilirim yardım edebilir misin?

Şu an konsol almak için hiç iyi bir zaman değil bana göre. Bence sizin PS4 almanız lazım. İmzanızda ki sisteme bakınca yani. :D

Hocam fat kasa Xbox One ile s kasa Xbox One arasında boyut farkı var ve fat kasa harici adaptör ile besleniyor Xbox One s 4K oyun deneyimi sunmaz çoğu kişi yanlış biliyor 4K Blu-ray sürücüsü olduğu için 4K film oynatır iki kasanın da oyunları aynıdır kumandalar uyumludur fanları sessiz çalışır 4K oyun istiyorsanız iki seçenek var ya PS4 Pro yada Xbox One X .

Ben Fat da oynadım Slim de. Şuanda Slim var.

Fat nasıl bir şeydi ya. Tövbeler olsun. Kocaman bir ucube. Bir o kadar da güç kaynağı var. Tövbeler tövbesi. Birde yarısı parlak.

Ama, fan sesinden şikayet ettiğimi hatırlamıyorum. Hiçbir Xbox'ın fan sesinden şikayet etmedim. Hep PS, hep PS.

Dükkanlardan değil de Letgo, Sahibinden tarzı sitelerden alın. Gerçi oradaki satıcılar da çok daha çakal. Geçen sene 400 liradan sattığım cihazı 1000 liradan koymuş.

Ben fat da oynadım Slim'de. Şu anda Slim var.

Fat nasıl bir şeydi ya. Tövbeler olsun. Kocaman bir ucube. Bir o kadar da güç kaynağı var. Tövbeler tövbesi. Bir de yarısı parlak.

Ama, fan sesinden şikayet ettiğimi hatırlamıyorum. Hiçbir Xbox'ın fan sesinden şikayet etmedim. Hep ps, hep ps.

Dükkanlardan değil de Letgo, sahibinden tarzı sitelerden alın. Gerçi oradaki satıcılar da çok daha çakal. Geçen sene 400 liradan sattığım cihazı 1000 liradan koymuş.

Bulunduğum şehirde yok ki Xbox One satan. Satanlar da zaten 2000-2500 fiyat çekiyor. Başka şehirlerdeki spotçular var Sahibinden'de falan. Onlara bakıp söyledim. Birinde Xbox One s 1500 TL, fat kasa Xbox One 1250 TL. 250 TL için değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
One S'i kontrol edin All Digital versiyon mu? Ben şahsen All Digital tavsiye etmem disk sürücüsü her zaman bir avantajdır. Eğer normal model ise S kasa alın derim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı