Xbox One S kaç yıl daha güncelleme alır?

HyperWes

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 7700XT RYZEN 9 7950X3D 32 GB RAM
Meslek
(TaleWorlds Entertainment) Dijital Oyun Geliştiriciliği Stajyeri
Yeni bir Xbox One aldım sıfır 4 bin TL'ye Cyberpunk gibi oyunlarda kasma oluyor. Kaç yıl daha oyun güncellemesi alır sizce? Ekonomi durumu yüzünden Series S gibi cihazlar çok pahalı mecbur bu konsolu aldım.

Yeni bir Xbox One aldım sıfır 4 bin TL'ye Cyberpunk gibi oyunlarda kasma oluyor. Kaç yıl daha oyun güncellemesi alır sizce? Ekonomi durumu yüzünden Series S gibi cihazlar çok pahalı mecbur bu konsolu aldım.

Aslında Series S ile çok bir fiyat farkı yok diye hatırlıyorum hocam. Keşke One S almasaydınız.

Genellikle oyun üreticileri bir sürüm daha çıkana kadar destek veriyor. Xbox yeni bir ürün tanıtana kadar (artık adı ne olursa), yani yeni nesil konsollar gelene kadar destek devam eder. Cyberpunk zaten optimizasyon sorunu olan bir oyun. Bu nedenle onunla kıyaslayıp moralinizi bozmamanızı öneririm. Güle güle kullanın cihazınızı :)

Genellikle oyun üreticileri bir sürüm daha çıkana kadar destek veriyor. Xbox yeni bir ürün tanıtana kadar (artık adı ne olursa), yani yeni nesil konsollar gelene kadar destek devam eder. Cyberpunk zaten optimizasyon sorunu olan bir oyun. Bu nedenle onunla kıyaslayıp moralinizi bozmamanızı öneririm. Güle güle kullanın cihazınızı :)

2 yıl önce Series S ve Series X çıktı ama teşekkürler yoruumunuz için.

2 kat civarı fark var anladığım kadarıyla. Uzun bir süre güncelleme alır rahat olun. Sadece donanım anlamında sorun çıkarabilir.

Teşekkürler.

2 yıl önce Series S ve Series X çıktı ama teşekkürler yoruumunuz için.

Teşekkürler.
Bir sürüm daha yazıyor o yüzden. Ama haklısınız biraz anlaşılmaz yazmışım. Yani bir konsol çıktıktan sonra 2 konsol daha çıkana kadar destek devam ediyor. PS5 çıkana kadar örneğin PS+ piyasadayken PS3 oyunları geldi. Aynı olay Xbox tarafında da geçerliydi. Xbox 360 vb'den pay edebilirsiniz.

Geri
Yukarı