Xbox One S kolu için yedek parça nereden bulunur?

Enterprise_1071

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mordor
Daha fazla  
Meslek
Mühendis sayılır
Arkadaşlar bilgisayar için kullandığım xbox one s kolunun rb tuşu bir basıyor bir basmıyor. Yedek parçasını İstanbul'da nereden bulabilirim? Satan bir site varsa oradan da alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size bu konuda tecrübeli olarak cevap vereyim ben tam 3 adet kol tamir ettirdim maalesef bizim kollar dual Shocklar kadar sağlam değiller kimse kızmasın benim özenle kullandığım 3 adet kol arıza verdi özellikle LB-RB ve anolog stickler bu parçaları benim ustam Ankara'da bir yerden getirdi onlar ise Ali express üzerinden getiriyorlar parçaları seçerken dikkatli olmak lazım 3 ayrı çeşit kol var ve iç parçalar farklı. İstanbul'da da tamir yapan yerler var.
#Aliexpress TRY 9.03 21%OFF | IVYUEEN 10 adet Microsoft Xbox One 360 Bir Denetleyici RB LB Tampon Düğmesi Anahtarı Onarım Parçaları Kitleri Oyun Aksesuarları
Hocam bunlar rb-lb iç switchler

Hocam size bu konuda tecrübeli olarak cevap vereyim ben tam 3 adet kol tamir ettirdim maalesef bizim kollar dual Shocklar kadar sağlam değiller kimse kızmasın benim özenle kullandığım 3 adet kol arıza verdi özellikle LB-RB ve anolog stickler bu parçaları benim ustam Ankara'da bir yerden getirdi onlar ise Ali express üzerinden getiriyorlar parçaları seçerken dikkatli olmak lazım 3 ayrı çeşit kol var ve iç parçalar farklı. İstanbul'da da tamir yapan yerler var.

Hocam corona virüsü yüzünden evden çıkmak istemiyorum parçaları bulsam kendim alıp takacağım... sanırım rb tuşunun içindeki pimin yarısı kırılmış. hala içinde o yüzden iki üç kez bastıkça algılıyor :( Ankara'dan nereden getirdi ? İstanbul'da mı yaşıyorsunuz ?

#Aliexpress TRY 21.05 5%OFF | Orijinal yedek sağ/sol 3D Joystick Analog sopa Xbox One denetleyici gamepad için onarım bölümü
Bunlar anolog stickler
#Aliexpress TRY 19.19 16%OFF | IVYUEEN 2 adet 3d analog joystick çubuk sensörü modülü potansiyometre ve Thumbsticks microsoft xbox one 1 kablosuz denetleyici
Bu setin içinden çıkan tornavida ve kaz ayağıyla açabilirsiniz.
Hocam ben size şimdi yedek tırnaklar için parça resmi aticam.
#Aliexpress TRY 57.21 | HOTHINK 30 adet/grup Siyah LB RB Düğmesi Tetikleyicileri Tamponlar Xbox One denetleyicisi için XBOX ONE S Slim oyun pedi XBOX ONE Elite gamepad
#Aliexpress TRY 11.89 23%OFF | LB RB düğme tampon yedek tetik düğmeleri parçası Xbox One S Slim denetleyici Joystick tetik
Hocam gamepad kulaklık girişi olan model mi?

Son düzenleme:
#Aliexpress TRY 21.05 5%OFF | Orijinal yedek sağ/sol 3D Joystick Analog sopa Xbox One denetleyici gamepad için onarım bölümü
Bunlar anolog stickler
#Aliexpress TRY 19.19 16%OFF | IVYUEEN 2 adet 3d analog joystick çubuk sensörü modülü potansiyometre ve Thumbsticks microsoft xbox one 1 kablosuz denetleyici
Bu setin içinden çıkan tornavida ve kaz ayağıyla açabilirsiniz.
Hocam ben size şimdi yedek tırnaklar için parça resmi aticam.
#Aliexpress TRY 57.21 | HOTHINK 30 adet/grup Siyah LB RB Düğmesi Tetikleyicileri Tamponlar Xbox One denetleyicisi için XBOX ONE S Slim oyun pedi XBOX ONE Elite gamepad
#Aliexpress TRY 11.89 23%OFF | LB RB düğme tampon yedek tetik düğmeleri parçası Xbox One S Slim denetleyici Joystick tetik
Hocam gamepad kulaklık girişi olan model mi?

evet kulaklık girişi var. 2 ay sonra gönderiyorlar :( o yüzden ilk amacım istanbul ve ya türkiyeden bi yerdi :( bunlar için vergi ödeyecek miyim acaba ?

Vergi evet ödenecek mecburen İstanbul'da bir yer vardı bulabirsem size atarım.
Bu iki yer var iletişim kurabilirsiniz en azından fikir almış olursunuz.

Vergi evet ödenecek mecburen İstanbul'da bir yer vardı bulabirsem size atarım.
Bu iki yer var iletişim kurabilirsiniz en azından fikir almış olursunuz.

Ne kadar vergi alıyorlar acaba ya bu tarz şeylerden bilsem alınır aslında...

baksanıza çok güzel değiller mi?

Var hocam Ali Express'te her şey var.😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı