Xbox One S kontrolcünün pili 3-4 günde bitiyor

crodaniex

Femtopat
Daha fazla  
Yeni Xbox One S sahibiyim kontorlcüme Duracell pil aldım fakat 3-4 günde bitti. Normal midir? Şimdiden teşekkürler.

Normal değil. Çok oynasanız bile normal değil. Ben genelde 25-40 gün arası pil değiştiriyorum. (Her gün 2-3 saat oyun ile) Hatta bu aralar pek oynayamadığım için 2 ay civarı oldu, hala aynı piller duruyor.

Şarjlı pil alın. Ben kendim kullanıyorum. 3-4 gün gayet normal özellikle titreşim açık kullanıyorsanız. Ayrıca pil olarak aşağıdaki ürünü öneririm.

Normal değil. Çok oynasanız bile normal değil. Ben genelde 25-40 gün arası pil değiştiriyorum. (Her gün 2-3 saat oyun ile) Hatta bu aralar pek oynayamadığım için 2 ay civarı oldu, hala aynı piller duruyor.

Sizin de kullanım süreleriniz normal değilmiş ki maşallah. Gerçi az kullanıyormuşsunuz ama titreşim de kapalı olsa bile çok uzun. Kullandığınız piller kaç MAH acaba?

Sizin de kullanım süreleriniz normal değilmiş ki maşallah. Gerçi az kullanıyormuşsunuz ama titreşim de kapalı olsa bile çok uzun. Kullandığınız piller kaç MAH acaba?
A101 pili. Alkali pil bunlar. 6+2 şeklinde satılıyordu sanırım. Titreşim açık olur bende. Çok oynama şansım olmuyor ama 2-3 günde de bitmemeli. Deli gibi oynayan adamın en azından 1 haftası vardır pillerle diye düşünüyorum.

ortalama 3-4 saat
Ben de 2-3 saat bakıyorum ortalama. En az bir hafta sürüyor bitmesi. Duracell şarj edilebilir pil Duralock ve Duracell şarj aleti ile kullanıyorum. Titreşim özelliğini kapattım şarjı daha hızlı bitirir düşüncesiyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…