Xbox One S kontrolcüsü için Bluetooth aygıt tavsiyesi

NiqhtMegatron

Hectopat
Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi Xbox One S Controller sahibiyim ama yeni topladığım PC'de Bluetooth yok. Ben de bir dongle ya da PCI cihaz bakıyorum ikisi de fark etmez. Anakartta Wi-Fi cihazı için M.2 slotunun yanında bir slot daha var, USB dongle da olur. Fiyatı çok uçuk olmadığı sürece karşılayabilirim. İnternet'i zaten kablolu kullanıyorum, öncelik gecikmesiz Bluetooth lutfen yardımcı olun çok bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ugreen USB Bluetooth adaptör v4.0 89, 90 TL yerine 67, 90 TL.
.
Hocam bu ürünü kullanan arkadaşlar memnun. Tavsiye edilen model. Bakabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi Xbox One S Controller sahibiyim ama yeni topladığım PC'de Bluetooth yok. Ben de bir dongle ya da PCI cihaz bakıyorum ikisi de fark etmez. Anakartta Wi-Fi cihazı için M.2 slotunun yanında bir slot daha var, USB dongle da olur. Fiyatı çok uçuk olmadığı sürece karşılayabilirim. İnternet'i zaten kablolu kullanıyorum, öncelik gecikmesiz Bluetooth lutfen yardımcı olun çok bilgim yok.
Hocam 2.mesajda arkadaşın söylediğini bluetooth cihazını aldım. Maalesef gecikme oluyor. Şuanda kablolu kullanıyorum. Bunun tek çözümü ya direk bluetooth sahipli anakart yada kontrolünün orijinal wireless aparatı fakat çok pahalı.

Onun yerine Micro USB şarj kablosu al, öyle kullanabilirsin.

Micro USB ksblo var ama insan yattığı yerden oynamak istiyor.

Hocam 2.mesajda arkadaşın söylediğini Bluetooth cihazını aldım. Maalesef gecikme oluyor. Şu anda kablolu kullanıyorum. Bunun tek çözümü ya direk Bluetooth sahipli anakart ya da kontrolünün orijinal Wireless aparatı fakat çok pahalı.

TP-Link markası için ne söylersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı