Xbox One S Microsoft Store "oyun alırken bir sorun oluştu" hatası

adakusak

Yoctopat
Daha fazla  
Xbox One S konsolumdan Microsoft Store'den ride 3 oyununu alacağım fakat satın ala tıklayınca bir sorun oluştu ve bunun nedenini anlayamadık diyor. Çözümü nedir?
Format attım, başka hesaptan denedim ama hala aynı uyarıyı veriyor ne yapmalıyım?
Yardım ederseniz çok sevinirim.

Ayrıca Microsoft Store ile sorun yaşıyorum. Güncelleme Var diyor güncelleye basınca hiç bir şey olmuyor ayrıca konsol Türkçeyken microsoft store İngilizce. Bunun nedenini bilen varmı?
Mobil veriden bağlanıp bir daha deneyin.
Teşekkür ederim şimdi deneyeceğim.
Mobil veriden bağlanıp bir daha deneyin.

Bu kezde böyle bir sorunla karşılatım. Konsolumu bu hafta aldım hep böyle sorun yaşamam umarım. Bunun çözümünü bilen var mı?
Şimdi de ağ ayarlarında şöyle yazıyor:
Şu hizmette sorun var: Satın alım ve içerik kullanımı 😑

Dosya Ekleri

• 20220105_020301.jpg
    20220105_020301.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 86
  • 20220105_020301.jpg
    20220105_020301.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Xboxda interneti unutun. Sonra kapatın. Ardından modemi de kapatın. Biraz bekle. İkisini de aç. Ağ ayarlarından internete bağlan. Sonra ağ bölümünde gelişmiş ayarlara gir. DNS ve IP kısımlarını otomatik olarak yap. Düzelmezse DNS kısmını elle yap:8.8.8.8 ve 8.8.4.4
Xbox'ta interneti unutun. Sonra kapatın. Ardından modemi de kapatın. Biraz bekle. İkisini de aç. Ağ ayarlarından internete bağlan. Sonra ağ bölümünde gelişmiş ayarlara gir. DNS ve IP kısımlarını otomatik olarak yap. Düzelmezse DNS kısmını elle yap:8.8.8.8 ve 8.8.4.4
Mac geçmişini falan sil.

Xbox'da interneti unutun. Sonra kapatın. Ardından modemi de kapatın. Biraz bekle. İkisini de aç. Ağ ayarlarından internete bağlan. Sonra ağ bölümünde gelişmiş ayarlara gir. DNS ve IP kısımlarını otomatik olarak yap. Düzelmezse DNS kısmını elle yap:8.8.8.8 ve 8.8.4.4

Teşekkür ederim gece gece uğraştırdım sizide. Şimdi deneyeceğim. Umarım sorun çözülür.
@HTDemirel
Xboxda interneti unutun. Sonra kapatın. Ardından modemi de kapatın. Biraz bekle. İkisini de aç. Ağ ayarlarından internete bağlan. Sonra ağ bölümünde gelişmiş ayarlara gir. DNS ve IP kısımlarını otomatik olarak yap. Düzelmezse DNS kısmını elle yap:8.8.8.8 ve 8.8.4.4

Mac geçmişini falan sil.
Dediklerinizi yapmama rağmen sorun malesef yine çözülmedi. Başka ne yapabilirim?
Ayrıca sorun evimin internetinden mi kaynaklanıyor?
Az önce Xbox'un sitesine girdim ve benim yaşadığım problem genel sanırım. Umarım yarına düzelir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220105-024538_Chrome.jpg
    Screenshot_20220105-024538_Chrome.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 69

Yeni konular

Geri
Yukarı