Xbox One S oyun desteği ne zaman kesilir?

Nacho.777

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazılı olduğu gibi, One S almayı düşünüyorum da kaç yıl daha yeni oyunlar gelir, alınır mı?

1080P için ideal bir makina. PS4 ve Xbox One serilerine birkaç sene daha oyun desteği çıkar gibime geliyor. Ayrıca Game Pass kütüphanesine de her geçen zaman yeni oyunlar ekleniyor. En az 2-3 senelik malzeme çıkar.

Bence bir yıl hocam. Spor oyunları daha uzun süre gelebilir. Zaten çıkmayan oyunlar da var. Game Pass hizmeti daha devam eder fakat yeni nesil oyunların çoğu gelmez.

Peki alınır mı?
Konsol her zaman alınabilir hocam. Sonuçta oynanacak çok oyun var. Şahsen imkanım olsa PS3 bile alırım. Amacınız sürekli yeni oyun oynamaksa o zaman yeni nesil alın derim.

Teşekkürler hocam biraz daha biriktirip Series S almaya karar verdim umarım pişman olmam.
Series S ile pişman olmazsınız. Sonuçta yeni nesil. Oyunlar gelecek. Fakat güçlü değil. 1080P makinası gibi düşünün. Yeni gelen bir oyunu 1080P bile olsa oynayabileceksiniz. Bu açıdan pişman olmazsınız.

Series S ile pişman olmazsınız. Sonuçta yeni nesil. Oyunlar gelecek. Fakat güçlü değil. 1080p makinesı gibi düşünün. Yeni gelen bir oyunu 1080p bile olsa oynayabileceksiniz. Bu açıdan pişman olmazsınız.

Teşekkürler hocam zaten televizyon 4K desteklemiyor sıkıntı olmaz. Başka bir sorum olacak depolaması biraz az ve ben çok fazla oyun ve çeşit çeşit oyun oynamayı seviyorum. Series S dışında 1TB taşınabilir HDD taksam her oyun açılır mı yoksa sadece Series S ve X için optimize edilmeyenler mi açılır? Umarım anlatabilmişimdir.

Yeni nesil oyunları harici ile oynatmaz. Depolama olarak kullanabilirsiniz. Kendi depolama kartı ise maalesef pahalı. Belki ileride dönüştürücü adaptör ile normal NVMe de takılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı